Путін використовує "правдоподібне заперечення": міністр розповів про нову тактику Росії

18 листопада 2018, 05:25

Кремль керує безліччю "підручних" маріонеток, але при цьому "їхтамнемає" і вони ні до чого

Росія свої агресивні плани у світіздійснюєза допомогоютактикитакзваного"правдоподібногозаперечення"-завдає шкодидержавамчерезтретіх осіб,щобсамійуникнутивідповідальності.Про церозповівпід часвиступупередстудентамиНаціональногоуніверситету"Острозькаакадемія"міністрз питаньтимчасовоокупованихтериторійівнутрішньопереміщенихосібВадимЧерниш.

Реклама

Зайогословами,Росіянамагаєтьсядестабілізуватиукраїнськесуспільство,запобігтиєвроінтеграції,послабитиекономіку,авсі старанняагресораспрямованінате,щобзробитиУкраїнукрихкоюіослабленою.

Вінрозповівстудентам,якутактикувикористовуєРосіядляпроведеннясвоєїагресивноїполітикипо відношенню до іншихдержав,іприцьомууникаючивідповідальностізасвоїдіяння.

"У теорії глобальної безпеки, що займається проблемою розвідувальних органів, принцип, коли держава-агресор когось використовує, проте заперечує свої дії, називається "правдоподібне заперечення". Це та сама тактика, яку РФ використовує не тільки по відношенню до України, але і по відношенню до інших країн. І весь сенс полягає в тому, що Кремль через третіх осіб намагається проводити політику, щоб заперечувати своє абсолютний вплив на те, що відбувається на Донбасі", – розповів Черниш.

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Міністрпояснив,щоРосіядієза принципом,якийрозробилиамериканці.

Реклама

"Є так звані "сходи таємних операцій", їх розробили американські вчені. Вони являють собою драбину, в якій є дві характеристики – це рівень насильства і рівень заперечення. Ось найбільш оспорювана можливість впливати на цільове суспільство з порівняно низьким рівнем насильства це пропаганда або інформаційні операції. Це означає, що кремлівська пропагандистська машина через посередників, в основному це олігархи і створені ними фабрики тролів, впливають на цільові аудиторії і навіть суспільства", -пояснив він.

РанішесекретарРНБООлександрТурчиноврозповідавпрозміну Росією тактики ведення війни проти України. Зайогословами,Москване збираєтьсявідмовлятисявідескалаціїнаДонбасі,а йхочепідірватикраїнузсередини,використовуючидляцьогонебезпечнітехнологіїу виглядідиверсійітерору.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти