Путін готує спецоперацію в Україні зі спецназом під прикриттям – Тимчук

19 жовтня 2018, 10:09

Російське керівництво віддало наказ "захистити православних" в Україні за допомогою військових

РосійськийГенштабготуєспецопераціюпо"захиступравославних"вУкраїніза допомогоюмобільнихбойовихгруп.Цеплануєтьсяврамкахрішення Радбезу РФ через надання автокефалії Української церкви. Про ценаписавуFacebookкоординаторгрупи"Інформаційнийопір",народнийдепутатДмитроТимчук.

Реклама

ПрезидентРФВолодимирПутіннаРадбезінаказавсиловикам"гарантуватибезпекунашихмитрополитівприбудь-якомурозвиткуподій,шляхомрозміщеннявнайважливішихмонастиряхт.зв."УПЦМП"групспецназуГУГШЗСРФ(ГРУ)підприкриттям.

"Міністр оборони РФ Шойгу і начальник Генштабу ВС РФ Герасимов відзначили, що в ГШ ЗС РФ вже відпрацьовуються плани безпосереднього виведення на територію України мобільних бойових груп (під прикриттям) з метою захисту Києво-Печерської та Святогірської лавр. На думку даних керівників, ці релігійні об'єкти першими "потрапляють під загрозу нападів" з боку "радикально налаштованих і озброєних бойовиків-націоналістів", що "буде нести загрозу життю ієрархів і керівництву" т.зв. "УПЦ МП", -зазначив Тимчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Сталовідомо,щовійськовекерівництвоРФдляреалізаціїнаказуПутінаведепідготовкугрупспецназунабазіНовоафонськогомонастирявАбхазії.

"Таким чином, в ГУ ГШ ЗС РФ вже фактично розроблена операція по дестабілізації ситуації в Україні з використанням релігійного чинника", -додав нардеп.

В тренді
Вирішував із Путіним кримські справи і хотів платити податки в РФ. Баканов про підозру Медведчуку
Реклама

rtrt_41

Президент України Петро Порошенко жорстко відреагував на рішення Путіна. Вінвважає,щосамевКремлінаРадбезінаказалиРосійській православній церквірозірвативідносинизКонстантинополем,апланищодо захистуРПЦнаукраїнській землівінназваввтручанняму внутрішнісправиУкраїни.

РанішевСБУрозповідалипро планиПутінаорганізувати "керований хаос" в Україні. ЗаступникголовиСБУВікторКононенкопояснив,щоКремльпідеподвох напрямах-розпалюванняміжконфесійноїворожнечіітискнаукраїнськувладу"рукамиукраїнців".Україну можутьзахлеснутиакціїпротесту,якщоне перешкодитиросійськимспецслужбам.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти