Боїться успішної України, як вогню: в США вказали на небезпеку для режиму Путіна

4 листопада 2018, 05:30

З Росією і воювати не треба, щоб скинути Путіна – є "демократичний" спосіб вирішення проблеми

Успішна і демократична Українабіля кордонівРФ можепривестирежимросійськоголідераВолодимираПутінадокраху,тому щовсяйоговладапобудовананакорупціїіавторитаризмі,адемократіявйогокраїнірозкриєвсюцю"ракову пухлину".

Реклама

Таку думкувисловивекс-помічник держсекретаряСША,директорз питаньправлюдиниідемократії"ІнститутуМаккейна"ДевідКрамер.

На його думку,російськадержава має бутизацікавлена вуспішнихдемократіяхіринковихекономікахбіля своїх кордонів,протеПутінбоїтьсяцього,аджедемократизаціяРосіїзагрожуєйомуособистобезпосередньо.ТомуМоскватисланаВірменію,щобта відмовиласявідугодизЄС,тисланаГрузіюіУкраїну.

"Путін бачить будь-які зусилля Грузії або України стати демократичними державами, частиною Європи, як загрозу. Це чітко вказує, що інтереси пана Путіна розходяться з національними інтересами Росії. Це (демократичні держави біля кордонів РФ – Ред.) не в інтересах Путіна. Він не хоче мати конкуруючі системи біля своїх кордонів", - сказав Крамер.

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Екс-помічникдержсекретаряСШАпояснив,щодемократіявРосіїбудевикриватикорупцію,видаватиавторитарнийконтрольПутінанаддержавою,томувінне зацікавленийвприсутностідемократичнихдержавпоблизусвоїхкордонів.

Реклама

"Мета Путіна номер один – залишатися при владі. Він буде робити це всіма доступними засобами. Навіть тими, які зробили його заручником власної системи, коли він не може дозволити собі піти. Корупція в Росії зростає разом з авторитаризмом. Чим більше корумпованою вона стає, тим більше вона стає авторитарною. Він не може собі дозволити втратити контроль, оскільки це може привести до повної втрати контролю над всім", - підкреслив американський експерт.

Відзначимо, що, може, господар Кремля і не боїться Україна у військовому плані, однак у нього є серйозні побоювання щодо нашої країни. Так, президент Петро Порошенко раніше називав
найбільший страх Путіна по Україні.На його думку,російськийлідернайбільшебоїтьсяінтеграціїУкраїнивЄвропейськийСоюзіНАТО.

В свою чергу генеральний прокурор Юрій Луценко, говорячи про плани Путіна по Україні пояснив,щоодне із головних завданьПутіна-не допуститиуспішноїУкраїни.УспішнаУкраїнаєсмертельнимприкладомдляРосійськоїімперії,підкресливвін.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти