Проєкт стратегії нацбезпеки України передбачає зменшення ймовірності ескалації конфлікту з Росією

17 січня 2020, 22:21

В основу діяльності пропонуються покласти три основних принципи

/ Фото: Офіційний сайт президента України

Проєкт Стратегії національної безпеки України"Безпека людини – безпека країни", який розглянули на засіданні Ради національної безпеки і оборони під головуванням президента Володимира Зеленського, передбачає заходи щодо зменшення ймовірності ескалації конфлікту з Росії і напруження у двосторонніх відносинах.

Реклама

Про це повідомляє сайт глави держави.

"Також пропонується вжити заходів для зменшення ймовірності ескалації конфлікту з РФ і напруження у двосторонніх відносинах", – йдеться у повідомленні.

Пріоритетними напрямками політики національної безпеки в проєкті Стратегії визначається забезпечення незалежності та державного суверенітету, суспільний розвиток, перш за все розвиток людського капіталу, захист прав, свобод і законних інтересів громадян України, європейська та євроатлантична інтеграція (створення необхідних умов для набуття повноправного членства в ЄС і НАТО), відновлення територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів України.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

"Реалізація цих пріоритетів буде забезпечуватися шляхом відновлення миру і державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, здійснення комплексу міжнародно-правових, політико-дипломатичних, безпеки, гуманітарних та економічних заходів "Крим – це Україна", – наголошується в повідомленні.

Реклама

В основу діяльності пропонується покласти три основних принципи: розвиток оборонних і можливостей, які зробили б збройну агресію проти України неможливою шляхом збільшення ціни цієї агресії; здатність суспільства і держави швидко та адекватно реагувати на зміну середовища безпеки та підтримувати стале функціонування своїх основних механізмів; розвиток стратегічних відносин з ключовими іноземними партнерами, насамперед з Європейським Союзом і державами-членами ЄС та НАТО, США, прагматичну співпрацю з іншими країнами та міжнародними організаціями на основі національних інтересів України.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що США можуть виділити мільярд доларів на енергетичну безпеку, зокрема в Україні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти