Процес люстрації застопорився через Чорновол – Кошулинський

18 червня 2014, 16:57

Чумак і Чорновол не можуть поділити між собою Антикорупційне бюро, заявив віце-спікер

Проведеннялюстрації вУкраїнігальмуєтьсявідсутністюАнтикорупційногобюро,яке хочутьочолитиякТетяна Чорновіл,такі "ударовец" ВікторЧумак.Про це повідомив віце-спікер парламентуРусланКошулинський, передає УНН.

Реклама

"Законопроектпро створенняАнтикорупційногобюродосі непройшовчерез парламент,тому що на даниймоментпо ньомує дваконкуруючихміж собоюзаконопроекту.Це-законопроектиурядового уповноваженогоз питань антикорупційноїполітикиТетяниЧорновілі главикомітету ВерховноїРади з питань боротьбиз організованоюзлочинністюі корупцієюВіктораЧумака.у нихміж собоюголовне питання в тому,хто очолитьцебюро.Ось вониміжсобою ікусаються",- розповівКошулинський.

За його словами,Тетяна ЧорновіліВікторЧумакрівною міроюзараз претендуютьна те,щоб статикерівникоммайбутньогоАнтикорупційногобюро.

"Тамосновна конкуренціяв тому,хто очолитьантикорупційненапрямок діяльності.Ось івсе.Тепер требачекати,коли вониміж собоюцепогодять ідомовляться,з'ясуютьсвоїкулуарністосунки.Насправді,якби цеможна було відразуреалізувати,прийнявшизаконпролюстраціїі про створенняАнтикорупційногобюро,тоце могло бполегшити ситуаціюпоборотьбіз корупцією,люстрацією.Але теперчим далі -тим складнішевонопроходить.Ви бачите,що навітьзаконпро поверненнядовіридо судової системивтакому аспекті,вякому він бувприйнятий,не можеякіснопрацювати.Бо впідсумку80%голів місцевих судівзалишилися на своїхпосадах",- зазначивКошулинський.

Як повідомлялося,одниміз основних вимогМайданубулаповналюстраціяв усіх органах владивУкраїні
.

В тренді
З'явилося два вакантних місця: ЦВК оголосила ще одні довибори в Раду

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти