Президент в РФ буде нелегітимним: Київ вказав на серйозну проблему для Кремля

18 березня 2018, 12:59

Результати незаконного голосування в окупованому Криму є нікчемними, вважає Беца

ЧерезпроведенняпрезидентськихвиборіввокупованомуКриму,їхрезультатине будуть визнанісвітом,азначитьіновий президент Росії буде нелегітимним. Про ценаписалавTwitterречник Міністерства закордоннихсправМар'янаБеца.
"18 березня – вибори без вибору. Результати незаконного голосування в окупованому Криму є нікчемними, не будуть визнані ні Україною, ні міжнародним співтовариством", -заявила Беца.

Заїїсловами,переможецьвиборівбуденелегітимнимпрезидентомчерез кримськеголосування.

"Незаконне голосування в окупованому Криму спотворить результати виборів в Росії в цілому і ставить під серйозний сумнів їх легітимність", - підкреслила речник відомства.

.jpg_303

Реклама

Нагадаємо,незважаючиназапитиросійської сторонивідкрити дільницінатериторіїУкраїниізабезпечитибезперешкоднийдоступгромадянРФ,Київприйнявнесподіванерішенняросіян не допустять до виборів президента РФ на території України. ЯкзаявивміністрвнутрішніхсправАрсенАваков,українськасторонапослаласянаагресіюз бокуРФінанебажанняМосквипідкоритисязаконамУкраїниівимогамдотримуватисяміжнароднеправоівідмовитисявідпроведеннянезаконнихвиборіввКриму.

В тренді
На війну зможуть відправити і без мобілізації: Зеленський підписав закон

В свою чергу в Міністерстві закордонних справ РФ вибухнули істерикою нарішенняукраїнської сторониірозраховують,щодіїКиєваотримаютьпринциповуоцінкуООН,ОБСЄтаіншихавторитетнихміжнароднихструктур.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти