Президент України провів телефонну розмову з Держсекретарем США

4 листопада 2017, 23:11

Президент України вказав на важливість санкцій проти Росії і зазначив наполегливість США в цьому питанні

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкопровівтелефонну розмовуздержавнимсекретаремСШАРексомТіллерсоном,входіякоїсторониобговорилипроцесвиконаннядомовленостей,досягнутихміжпрезидентамиУкраїниіСШАпід часзустрічівНью-Йорку,повідомляєпрес-службапрезидентаУкраїни.

Реклама

"ПетроПорошенкоподякувавзапідтримкуУкраїнипід частриваючоїросійськоїагресії.СпіврозмовникискоординувалиподальшікрокидлярозгортанняміжнародноїмісіїООНнаокупованійчастиніДонбасу,включаючинеконтрольовануділянкуросійсько-українського кордону",-йдетьсянасайтіпрезидента.

ПорошенковказавнаважливістьсанкційпротиРосіїізазначивнаполегливістьСШАвцьомупитанні,сказавши,щотількитакможназмуситиРосіюповернутисяврусломіжнародногоправа,повагисуверенітетуітериторіальноїцілісностідержав.

В тренді
Екс-нардеп побив "слугу народу" Соломчука в прямому ефірі: відео
Фото: скріншот
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ
В тренді
У Медведчука можуть відібрати "трубу" за 284 млн грн: подробиці позову до нардепа

ТакожврозмовіпрезидентУкраїниідержсекретарСШАприділилиособливу увагу питаннюзвільненнязаручників,які незаконно утримуються у в'язницяхнатериторіїРосії,інаголосили на важливостіпосиленнястратегічногопартнерстваміжУкраїноюіСША.

Крімтого,ПорошенкоіТіллерсонобговорилиякістьіважливістьдлямайбутньогоУкраїнимедичної,освітньої,антикорупційноїіпенсійноїреформ, що проводятьсяукраїнськимурядом.

ДержсекретарСШАтакожповідомивпро призначенняВесаМітчеллапомічникомдержсекретаряСШАз питаньЄвропитаЄвразіїіщовінплануєвлистопадівідвідатиУкраїнудлязустрічізукраїнською владою.
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти