Президент вимагає від правоохоронців злагодженої командної роботи

30 листопада 2016, 17:08

Сергій Остапенко

Не можна ділити правоохоронні органи на "хороші нові" і "погані старі", заявив Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє про неприпустимість поділу правоохоронних органів на "хороші нові" і "погані старі", оскільки така конфліктність в наступі на корупцію обов'язково утворює лазівки, якими скористаються корупціонери. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Реклама

Український лідер підкреслив, що за два з половиною роки кардинально змінилася вся система правоохоронних органів. Запрацювали новостворені антикорупційні органи: НАБУ, НАПКА, Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Незабаром до роботи приступить і Державне бюро розслідувань.

"Я категорично проти того, щоб ділити правоохоронні органи на "хороші нові" і "погані старі", одних хвалити, інших таврувати. При такій конфліктності в нашому наступі на корупцію обов'язково утворюються лазівки, якими скористаються корупціонери", – підкреслив Петро Порошенко.

"Від усіх правоохоронних органів вимагаю злагодженої командної роботи. Здорова конкуренція вітається, тому що вона всюди є рушієм прогресу, але дріб'язкові відомчі чвари і з'ясування відносин через ЗМІ вважаю абсолютно неприйнятними. І буду до них вкрай нетерпимим. Це, звичайно, установка для всіх відомств, а не тільки для прокуратури. Ви повинні демонструвати суспільству високий рівень співпраці і взаємодії і давати загальний результат", – підкреслив президент.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Глава держави підкреслив, що готовий бути союзником прокуратури в боротьбі з корупцією і злочинністю. Він зазначив, що його головним завданням є забезпечення судової реформи, без якої боротьба з корупцією правоохоронців може звестися нанівець.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти