Президент Франції: ЄС повинен думати не про військову допомогу Україні, але про припинення вогню

31 серпня 2014, 09:20

Росію закликають не поставляти більше зброю в Україну

ПрезидентФранціїФрансуаОлландпереконаний,що ЄСповиненшукатиполітичноговирішення кризивУкраїні.

"Щостосуєтьсявійськовоїдопомоги (Україні- ред.), топро що миповинні просити-про припиненнявогню.І це те,чогомипросимо у Росії:не поставлятибільше зброю",-сказав французькийпрезидентнабрифінгупозакінченню засіданняЄвропейської РадивБрюсселі.

Олландтакожвідзначив важливістьнадання гуманітарноїдопомоги регіонамсхідноїУкраїни,постраждалимвнаслідокросійсько-української кризи.

Яквідомо, 30 серпняпрезидентУкраїниПетроПорошенко,перебуваючивБрюсселі,заявивжурналістампро покращеннядвосторонньоговійськово-технічногоспівробітництваз низкою країн-членівЄС,зазначивши,що це питаннябудебільшдетальнообговорюватисянасамітіНАТОнаступного тижнявУельсі.Прицьому, українськийпрезидентвідзначив,що деякі країни-члениЄС готовінадатиУкраїнінелетальнузброю.

Франціюкритикуютьзапоставкидвохкораблівуправліннявійськовимиопераціямитипу"Містраль"РосійськійФедерації.Будівництво цихкораблівзакінчилосявтравні цьогороку,післячого російськіморякирозпочали навчання з їхвикористання.

Реклама

В тренді
Росія хоче почати нову війну з Україною: у США назвали причину

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти