Прем'єр Угорщини зробив неприємну заяву щодо вступу України в ЄС і НАТО

29 липня 2018, 10:57

Україна потрібна Росії як буферна зона з НАТО, а українці не згодні з цим, зазначив Орбан

Прем'єр-міністрУгорщиниВікторОрбанупевнений,щопрагнення України в НАТО і ЄС нереалістичні, аРосіянамагаєтьсяповернутиукраїнцівпідсвій вплив.

Реклама

Про цеповідомляєрумунськеагентствоAgepress.

Зайогословами,Росіянамагаєтьсястворюватинавколосебебуфернізонизарахуноксвоїхсусідів,наприкладУкраїни,щобвіддалитивідсебекордонівНАТО.

"Українці ясно і прямо заявили, що вони не хочуть бути частиною цієї буферної зони, вони хочуть наблизитися до ЄС, НАТО і вони хочуть побудувати сучасну Україну. Я не вірю в реалістичність прагнень українців приєднатися до ЄС або НАТО", -заявив Орбан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Угорськийпрем'єрупевнений,щоМоскванамагаєтьсяповернутиУкраїнувсферусвоговпливу.

В тренді
Всі дізнаються правду – РНБО проведе аудит держземель в Конча-Заспі і Пущі-Водиці
В тренді
Екс-нардеп побив "слугу народу" Соломчука в прямому ефірі: відео
Фото: скріншот
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ
Реклама

Крімтоговінвважає,щоЄвропапроводитьщодоРосії"примітивну"політику,кажучипрощо йде відросіянзагрозудлякраїнЄС,зокремаПольщі,країнБалтії.Орбанпідкреслив,щобільшістькраїнвсежне відчуваютьз бокуРФнебезпеки,як,наприклад,Угорщина,Словаччина,Чехія.

Нагадаємо,всерединілипня відбувсясамітНАТО,вякому бралаучастьіУкраїна. Підсумкова декларація саміту, яку підписали все 29 країн-членів Альянсу, виявиласядляУкраїнибільшніжуспішною.ДокументНАТО нетількивизнавперспективучленстваУкраїни,посилаючисьнарішенняБухарестськогосаміту,алеізакликавРосіювивестисвоївійськаіприпинитиокупацію.Правда,нашаспірантськийстатусвжодному з79пунктівдеклараціїзгадкитакіне знайшов.

Вартовідзначити,щораніше,щевзимку,засіданнякомісіїУкраїна-НАТО,якеповиннобуловідбутися14або 15лютого2018року під часзустрічіміністрівоборонивсіхкраїн-членівАльянсу,було заблоковано Угорщиною, яка застосувала право вето.

В той же час в НАТО відмежувались від конфлікту Угорщини і України. Альянсне можевплинутинапозиціюУгорщини,оскількиза правиламинавітьоднакраїна-членНАТОможеблокуватибудь-яке питання.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти