Представник Червоного Хреста: Є домовленість з Росією про гуманітарне вантаж, але дата не обговорювалася

11 серпня 2014, 19:46

Юліана Скибицька Юліана Скибицька

Подробиці – коли вантаж буде доставлений, що це буде за вантаж і як його передадуть, поки не обговорювалися, заявили в Червоному Хресті

ПредставництвоЧервоногоХреставУкраїнізаявляєпро наявністьдомовленостіпро поставкуРосієюгуманітарноговантажувУкраїну.

Про цевкоментарі "Сегодня"заявивпредставникЧервоногоХрестаАндреЛоерше.

"Загальнадомовленість,щоРосіяможепоставитигуманітарнийвантажвУкраїну,дійсноє.Алеподробиці- коли вінбудедоставлений,що це будезавантажі як йогопередадуть,поки необговорювалися.Тому новинацядлянасдивовижна",-сказаввін.

Раніше прес-службаКремляповідомила,щоврозмовізпрезидентівЄврокомісіїЖозеМануелемБаррозу
Путін заявив, що Росія у взаємодії зпредставникамиМіжнародногоКомітетуЧервоногоХрестанаправляє в Україну гуманітарний конвойГлаваМЗСРФСергійЛавровповідомив,що "деталігуманітарної операціїузгоджені зКиєвом".

СпікерІнформаційно-аналітичногоцентруРНБОАндрій ЛисенконазвавзаявиКремляпро направленнявУкраїнугуманітарногоконвоюпіароміспробоюпоказатисвоюпричетністьдо процесу,якийініціювавпрезидентУкраїниПетроПорошенко.

Якповідомивпрес-секретарПорошенкаВ'ячеславЦеголко,врозмовізпрезидентомСШАБаракомОбамоюглаваукраїнської державиобговоривміжнароднугуманітарнумісіюдля ЛуганськапідегідоюМіжнародногоКомітетуЧервоногоХрестаза участю ЄС,Росії,Німеччини та іншихпартнерів.

9 серпня заступникглавиАдміністраціїПрезидентаВалерій
Чалий заявив, що Українаприпинила спробупроникненнянасвоютериторіюросійських військовихпід виглядоммиротворцівврамкахгуманітарноїмісіїміжнародноїорганізації "ЧервонийХрест".

Реклама

В тренді
Росія перекине на кордон з Україною 110 тисяч "багнетів" – розвідка

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти