Останнього слова вже не буде: суд готується озвучити вирок Януковичу

5 грудня 2018, 10:33

Екс-гарант не вийшов на зв'язок для останнього слова і суд вирішив не церемониться з ним

ОболонськийрайоннийсудКиєваготуєтьсявинестивироку справіпродержзраду екс-президентаВіктораЯнуковича,який так і не виступив на засіданні з останнім словом. Суддіпішлидо нарадчої кімнатидляприйняттярішення.

Реклама

Головуючий суддя Владислав Дев'ятко зазначив, що надані адвокатами медичні довідки про хворобу обвинуваченого не містять даних, що він не може виступати перед судом в режимі відеозв'язку, тому і перерв у засіданні робити не будуть. Судді взялися за прийняття рішення за вироком.

"Януковичу надавалися всі можливості прибути на судове засідання або брати участь в засіданнях через відеоконференцію. Зокрема, останнє слово Януковича призначалося на 12, 23 жовтня та 19 листопада. Без поважних причин на зв'язок він не вийшов. Суд переконує сторони звинувачення і захисту, що така позиція Януковича прийнята судом, ніякого упередженого ставлення до нього у суду не виникло. За встановленими обставинами, беручи до уваги, що право Януковича на захист було реалізовано в повній мірі, суд виходить до нарадчої кімнати для ухвалення остаточного рішення судом першої інстанції у даній справі", – сказав суддя.

Відзначимо, 4 грудня адвокат Олександр Горошинський заявив, що
Януковича хочутьвідправитиналікуваннядоІзраїлю. Зайогословами,дляоглядуекс-президентаприїхавізраїльськийхірург,однакнібитонеобхіднідодатковіобстеження,щобприйнятирішенняпро доцільністьоперативноговтручання.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Янукович нібитопотрапивдо лікарніінавітьне мігпересуватися. ЯкрозповівГорошинський,екс-президент-втікач бувгоспіталізованийще16 листопада.Усвоючергуадвокатзазначав,щолікуватисяЯнуковичповиненбувне меншетрьохтижнів.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Як відомо, Янукович звинувачується у держзраді, пособництвіпредставникамвладиРФ,вумиснихдіях,вчиненихзметоюзмінимежтериторіїтадержавного кордонуУкраїни на порушення порядку,встановленогоКонституцією,веденніагресивноївійни,тобтозлочинах, передбаченахч.1ст.111,ч.5ст.27ч.3ст.110,ч.2ст.437КримінальногокодексуУкраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти