Порошенко зустрівся з американським сенатором: стало відомо, про що говорили

8 грудня 2018, 08:50

Глава держави подякував американському конгресмену за підтримку України

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкопровівзустрічзамериканськимсенаторомРональдомДжонсономівисловивйомуподякузапідтримкунашоїкраїниіосуднещодавньогоактузбройноїагресіїРосіївКерченській протоці.

Реклама

"Хочу подякувати за сильну підтримку нашої боротьби за свободу, демократію і проведення реформ в Україні", – зазначив глава держави.

Також в прес-службі президента зазначили, що в ході зустрічі Порошенко підкреслив, що Росія повинна негайно звільнити українських моряків і повернути кораблі.

Співрозмовники визначили назвали спільним пріоритетом посилення міжнародного тиску на Кремль, в тому числі і через подальше посилення санкцій у відповідь на агресивні дії росіян.

У свою чергу, представник Сенату США заявив, що він приїхав "з єдиної причини – продемонструвати сильну підтримку не тільки Сенату, не тільки Конгресу, не тільки Адміністрації, а всього американського народу".

"Ми засуджуємо дії Росії. Ми підтримуємо український народ, уряд. Ми підтримуємо територіальну цілісність України", – підкреслив Джонсон.

Глава держави подякував гостю за послідовну підтримку американського Конгресу в питаннях надання Україні всебічної допомоги, в тому числі в контексті реформ і збільшення безпеки і оборони нашої країни
.

Як відомо, 25 листопада росіяни атакувалиукраїнськівійськові кораблі: суднаФСБспочаткупротаранилиукраїнськийбуксир,апісляцьоговідкриливогоньіпоранилишістьохукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнякорабліві24членаекіпажівопинилися в заручниках

Пізнішетакзвані"суди"вСімферополіта Керчізаарештуваливсіхзахопленихморяків-їмпризначилиарештстрокомна два місяці,апізнішеїхперевезливМоскву,де утримуютьвСІЗО"Лефортово"і"Матроськоїтиші".

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Півсотніросійськихадвокатівзаявилипро готовністьзахищати.В свою чергу український омбудсменЛюдмилаДенисовадізналасядеталі утриманняморяків в Москві.

Реклама

А тим часом президент ПетроПорошенковжезустрічавсязріднимизахопленихРосією моряків. Вінзапевнив,щовпитанні розв'язанняінцидентувКерченськійпротоціповерненняполоненихморяківвпріоритеті.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти