Порошенко в Туреччині відреагував на смерть активістки Гандзюк

4 листопада 2018, 13:45

Глава держави дав розпорядження правоохоронцям – винні в нападі на Гандзюк повинні бути покарані

Президент України Петро Порошенко підтвердив смерть херсонської активістки Катерина Гандзюк ідоручивсиловикамзробитивсеможливе,щоблюди,якінанеїнапали,булипокарані.Про цевінзаявивпід часзустрічізукраїнською громадоювАнталії(Туреччина).

"Щотижнямивтрачаємоукраїнськихгероїв,якіпідкулямиросійськихокупантівгинутьнаДонбасі.Всерединікраїни,на жаль,тежтрапляютьсятрагедії.Тількищоменіповідомили,щоактивісткаКатеринаГандзюк,наякубулаздійсненаатаканелюдівза допомогоюкислоти,вонапомерлавлікарні",-сказаввін.

Реклама

Порошенколзакликавправоохоронцівзробитивсеможливедлятого,щоббулизнайденівбивці,щобвонибулипокаранііопинилисяналавіпідсудних.

"Мивсіповинніоб'єднатизусиллядлятого,щобцесталося.Разомдопомогтиправоохоронниморганам,допомогтиполіції,щобзлобулопокаране",-підкресливглавадержави.

Яквідомо,безпосереднімвиконавцемнападунаГандзюкбувМикитаГрабчук.Зокрема,вінвиливнаактивісткулітрсірчаноїкислоти,врезультатічоговонаотримала40%хімічнихопіків.Не так давносуд залишив підозрюваного в замаху під вартою.

Напередодні в Херсоні міський суд змінив запобіжний захід з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт іншомупідозрюваномуу замахуначиновницю-ВікторуГорбунову.

Реклама

Раніше повідомлялося, що за фактомзамаху на Гандзюк правоохорнці розслідують два кримінальних провадження.Засловамигенпрокурора,однезпровадженьрозслідуєполіція,а друге,за бажаннямсамоїГандзюк,СБУ.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти