Порошенко в Маріуполі: Росія опинилася в повній ізоляції

1 квітня 2018 12:30

Коли миротворці прийдуть на Донбасі, російській агресії там не буде місця, сказав глава держави

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкоприїхавдо Маріуполяз нагодисвятаВербноїнеділіізустрівсязлюдьми.ВідповідневідеорозміщенонайогосторінцівFacebook.

"Щасливий зустрічати разом з жителями Маріуполя і грецькою громадою одне з найбільших християнських свят – Вербна неділя. Ці присвячені гілки є першими провісниками, що вже через тиждень Великдень – Христове Воскресіння. Свято, яке нам нагадує про цінності миру, про перемогу вічного життя над смертю, про порятунок", - сказав президент.

Реклама

Вінрозповівлюдям,щонаДонбасібойовикипродовжуютьобстріли, зриваючи "великоднє" перемир'я.

"Це неприйнятно. Сьогодні позиція України в боротьбі за мир, щоб всі країни світу, крім Росії, підтримали необхідні рішення (в РБ ООН). Дотиснемо Росію. ... І дуже шкода, що вже скоро п'ятий рік, як мирний церковний передзвін перериває канонада російських гармат. І кожен день я докладаю всіх зусиль, щоб ця канонада стихла, щоб Україна відновила свою територіальну цілісність", – підкреслив Порошенко.
Главадержавизазначив,щозаразРосіяопиниласявтотальнійіповнійізоляції,їїніхто непідтримуєзаагресіюпротиУкраїни.

"Коли миротворці будуть скрізь – від Новоазовська до Станиці Луганської – будуть в Донецьку, в Луганську, там не буде місця російської агресії, вона вийде через кордон",- додав президент.

Не пропусти!
Франція – Німеччина: онлайн матчу "групи смерті" Євро-2020
Франція і Німеччина зіграють між собою на Євро-2020

Раніше Порошенко розповідав, як Росія зміщувала епіцентр гібридної війни в Київ. Зайогословами,фінансованіагресоромсилиготувалидержавний переворотвінтересахРФ.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти