Порошенко побачив, як в Україні почали з'являтися справедливі суди

27 травня 2015, 17:36

Українці стали ще ближчими в можливості отримати якісні послуги судді, заявив президент

Закон про забезпечення права громадян на справедливий суд починає працювати. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час засідання Ради з питань судової реформи, передає прес-служба глави держави.

Реклама

Порошенко назвав ухвалення закону про справедливий суд важливим кроком.

"Сьогодні можемо твердо свідчити, що закон починає працювати, і він істотно наблизив громадян до можливості отримати дійсно якісну послугу судді", – сказав президент.

Серед важливих перших кроків, які вже були здійснені завдяки зусиллям роботи Ради з питань судової реформи, президент назвав розробку щодо затвердження Стратегії реформування системи судочинства та суміжних правових інститутів, плану дій з її реалізації, які передбачають як невідкладне оновлення чинного законодавства, так і впровадження системних змін на конституційному рівні. На переконання глави держави, такий комплексний підхід повинен дати позитивний результат в напрямку покращення роботи суддівської гілки влади.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити

"У результаті реалізації Стратегії судова система України і суміжні правові інститути повинні працювати продуктивно і скоординовано, бути підзвітними громадянам України і вільними від будь-якого політичного впливу, повністю відповідати критеріям, стандартам і практикам Європейського Союзу", – підкреслив президент.

Реклама

Порошенко також нагадав, що в рамках реформи вводяться нові стандарти відбору та переведення суддів, основою яких є професіоналізм, моральні якості, підвищення прозорості процедури. Крім того, як зазначив глава держави, значно посилено відповідальність суддів, розширено перелік питань, з яких вони можуть залучатися до дисциплінарної відповідальності.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти