Порошенко зможе розпустити Верховну Раду на День Незалежності

21 серпня 2014, 16:15

Порошенко зможе розпустити Верховну Раду на День Незалежності

ПрезидентПетроПорошенковважає,щоКонституційніпідставидлярозпускуВерховноїРадинастанутьвДеньНезалежності 24серпня.Про цеу себевtwitterнаписавпрес-секретарпрезидентаСвятославЦеголко.

"ПорошенкопророзпускВР: рішеннябуде тоді,колинастанутьконституційніпідстави.АїхчасприпадаєнаДеньнезалежності",- написавЦеголко.

РанішепозаштатнийрадникглавидержавиОлегМедведєвповідомив,що наступного тижняПорошенкопідпишеуказпророзпускВерховноїРадиVIIскликання і проведення достроковихпарламентськихвиборів.За йогословами, днямиминає 30-денний терміндляформуванняновоїкоаліції,іу президента єзаконна підставарозпуститипарламент. На думкузаступникаголовиВерховноїРадиРусланаКошулинського,президентвДеньНезалежностіоголоситьпророзпускпарламенту і призначенняпозачерговихвиборів,а 26серпня цейуказбудеофіційноопублікований.

Реклама

Нагадаємо, 24 липняфракціїУДАРі "Свобода" у ВерховнійРадіоголосилипро свій вихідз коаліції,щовідкрилошляхдо дострокових парламентських виборів.

Згідно з Конституцією,у депутатів є30днів,щобстворити новукоаліцію упарламенту.Якщоцього не відбудеться,тоу президентабудутьвсі підставидлярозпускуРади іпризначеннядостроковихпарламентськихвиборів. Виборивпарламентможутьвідбутися 26жовтня.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти