Порошенко: Сам Путін порівняв РПЦ з ядерною зброєю

1 січня 2019, 16:20

Глава держави пояснив важливість незалежності української церкви від російської

Президент України Петро Порошенко порівнявТомоспро автокефаліюзАктомпроголошеннянезалежності, оскількинезалежністьвідРосійської православноїцеркви-цевідхід відвпливуМоскви.

Реклама

Про цейдетьсявйогоколонцінасайті "Новий час".

Зайогословами,Київбільше немігмиритисязвпливомМосквичерезсвоюцерквувУкраїніібулоприйняторішенняпро незалежністьУкраїнськоїцеркви.

"Росія мертвою хваткою вчепилася в свою церковну мережу в Україні, розглядаючи її як розгалужений канал впливу. Російська православна церква – частина політичної системи РФ. Сам Путін порівняв РПЦ з ядерною зброєю. Було б злочином дивитися на все це крізь пальці. Переговори про автокефалію почалися кілька років тому і в 2018-му вийшли на фінішну пряму. Вселенський патріарх Варфоломій і Синод прийняли рішення про незалежну українську церкву, відкинувши всі претензії Москви на Україну як канонічну територію РПЦ", – зазначив Порошенко.

В тренді
У Раді їдальню закрили на карантин: "слугам" організують доставлення обідів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Главадержавипідкреслив,щоТомоспро автокефалію-немовщеодинАктпроголошеннянезалежності,ійоговарторозглядатиякнайвагомішучастинудержавноїстратегії.

Реклама

Нагадаємо,15 грудня наОб'єднавчомусоборібулаутворенаєдинаУкраїнськапоміснаправославнацерква.Нацерковнихзаходахтакожбув присутнійпрезидентПетроПорошенко.Однак в РПЦ вибухнулиістерикоючерезоб'єднанняукраїнських церков. РосійськедуховенствоневдоволенеіназиваєОб'єднавчийсоборіобраногопредстоятеляПЦУмитрополитаЕпіфаніянеканонічними.

6 січня,вденьісторичної події-отриманняПравославною церквоюУкраїниТомосупро автокефалію-лідерінформаційногомовленнякраїни новини "Сегодня" готуютьроботуспеціальноїстудіїв СтамбуліПряматрансляціявсіхспецподійбудедоступнавсоціальнихмережахінасайтах"Сегодня"іканалу "Украина".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти