Порошенко: Росія продовжує калічити життя людей в Криму і на Донбасі

10 грудня 2017 13:40

Сергій Мартинець Сергій Мартинець

Глава держави вважає, що Кремль понесе відповідальність за порушення прав людини в Україні

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкозвернувсядо українцівз нагодиМіжнародногодняправлюдини, нагадавши про утримуваних в Росії українських політв'язнівізлочиниРФповідношеннюдоУкраїни,повідомляєпрес-службаглавидержави.
Вінзазначив,щозахистправлюдининайголовнішанаціональнацінність,якавизначенаОсновнимзакономУкраїни.Однак,за словамипрезидента,Росіявсіляконамагаєтьсяпорушуватиціправа.

"Ця цінність відчувається особливо гостро сьогодні, коли підступна і злочинна російська агресія продовжує калічити людські життя в окупованому Криму і на Донбасі. Цілеспрямовано руйнуючи основи міжнародного правопорядку в Європі, Росія всіляко намагається відгородитися від скоєного. Переконаний, що завдяки міжнародній єдності і солідарності з Україною і силі міжнародного права, ці наміри Кремля приречені на поразку, адже відповідальності за скоєні злочини не уникнути",- заявив Порошенко.

Главадержавизгадавпроукраїнськихполітв'язнів,якінезаконноутримуютьсявРосії,атакожпроутискикримськихтатар.
Реклама

"Я вдячний нашим міжнародним партнерам, які разом з нами докладають зусиль по звільненню бранців. Переконаний, правда і справедливість переможуть. Болючою ситуація залишається в окупованому Криму, де в умовах російської окупаційної влади права українських громадян порушуються щодня. І ця тенденція тільки посилюється. За них борються не тільки в Україні, на їх захист став весь світ. Ми будемо продовжувати зміцнювати міжнародний фронт на захист прав людини, людської гідності і свободи. І ми вже маємо перемоги на цьому

Порошенконагадав,щонедавноМіжнародний суд побачив ознаки міжнародного збройного конфлікту на Донбасі, додавши,що"які бзусилля недокладалаМосква,всі злодіяння,які чинятьокупантивУкраїні,методичнофіксуютьсявГаазі".

Віннагадав,щоЗагальна деклараціяз правлюдинибулаприйнятав 1948 роцівООН.ДанийдокументразомзМіжнароднимпактомпро економічні,соціальні і культурні права,атакожМіжнароднимпактомпро громадянськііполітичні прававизначаєтьсяякМіжнароднийбілльпро правалюдини.

Як повідомлялося, Європарламент прийняв жорстку резолюцію по Криму. Євродепутатизасуджують"дискримінаційнуполітику, що проводитьсятакзванимивластями"протикримськихтатарв анексованомуКриму,атакожтихуРосії,хтопротианексіїКриму.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти