Порошенко: Реформи в Україні почалися

2 лютого 2015, 17:39

Дар`я Нинько Дар`я Нинько

Україна продемонструє всьому світові свої досягнення в питанні реформування, упевнений президент

Конфлікт на сході України надає подвійний, а то й потрійний вплив на реформи – він гальмує зміни в країні і забирає життя людей. Про це заявив президент України Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ в понеділок у Києві.

Реклама

"Але з іншого боку ситуація, яка складається, вимагає швидких і рішучих змін", – сказав він.

За словами гаранта, ці зміни повинні посилити країну і зробити більш ефективною боротьбу з агресором. Він висловив упевненість, що Україна зможе продемонструвати всьому світу свої досягнення в питанні реформування.

"Можу з усією відповідальністю заявити: реформи в Україні почалися", – підкреслила президент.

Порошенко зазначив, що часто реформи не можуть за пару місяців показати результат, потрібно більше часу.

Реклама

"У пакеті реформ є і гіркі пігулки", – підкреслив президент.

"Україні потрібно бути більш рішучою, і ми, оскільки багато часу було, витратили час на створення політичних умов для реформ", – заявив він.

Порошенко підкреслив, що сьогодні уряд України – це реформаторські більшість.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

"Єдине – що не дозволяє нам сьогодні говорити про повне перезавантаження влади – це судова гілка влади".

Гарант нагадав, що Верховна Рада в першому читанні прийняла закон про право на справедливий суд. За словами президента, зараз потрібно завершити процес узгодження законопроектів, що забезпечить право на успішне реформування судової системи. При цьому Порошенко заявив, що не готовий стати пасивним спостерігачем за судами.

Реклама

"На моє глибоке переконання, суди ще не почали люстрацію", – сказав він, додавши, що миритися з такою ситуацією не можна.

Порошенко вважає, що графік проведення судової реформи в Україні має бути більш стислим. "Я ознайомився з графіком судової реформи, і в мене склалося враження, що ви нікуди не поспішаєте. Настійно прошу переглянути графіки реформ в бік скорочення часу", – сказав він, звертаючись до заступників глави адміністрації президента Дмитру Шимківа і Олексію Філатову.

Нагадаємо, 12 січня президент України Петро Порошенко затвердив стратегію сталого розвитку "Україна – 2020".

Стратегія сталого розвитку України на період до 2020 року визначає цілі, напрями, пріоритети розвитку країни, а також показники досягнення цих цілей. Метою реформ визначено досягнення європейських стандартів життя та гідного місця України у світі. "Стратегія-2020" включає в себе 62 реформи. З них пріоритетними визначено 8 реформ і 2 програми. Визначено 25 ключових показників успішності розвитку країни.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти