Порошенко розповів про склад тристоронньої групи переговорів на понеділок

30 серпня 2014, 22:15

Сторони мають обговорити питання звільнення заручників

ПрезидентУкраїниПетроПорошенковважає,що відновлення роботиТристоронньоїконтактноїгрупи сприятимеефективнійімплементаціїмирногопланудляДонбасу таврегулюваннюситуаціїшляхомпереговорів.Про це  повідомляє прес-служба глави держави.

"Тристоронняконтактна групазустрічатиметьсявпонеділок",-сказавглавадержавинабрифінгувБрюсселізазначивши,щовпереговорахвізьмутьучастьпредставникОБСЄ,ПосолРосіївУкраїніМихайлоЗурабові другийПрезидентУкраїниЛеонідКучма.

За словамиПетраПорошенка,сторони мають обговоритипитання звільненнязаручників,якінезаконноутримуються на територіїРосії,роботумоніторинговоїмісіїОБСЄнаукраїнсько-російському кордонііформатприпиненнявогню.

Президентпідкреслив,що зараз ситуаціявДонецькійіЛуганськійобластяхдосяглатієї межі,коли"вжене можнабуденічого змінити",тому сторониповиннісістизастілпереговорів."Потрібнозупинитивсе і початидипломатичнийформатпереговорів",-підкресливглавадержави.

Реклама

В тренді
"Росію чекають серйозні наслідки": низка країн ПАРЄ виступила з жорсткою заявою

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти