Порошенко розповів про переговори з Канадою з надання зброї

5 квітня 2017, 09:57

Українська діаспора в Канаді істотно просуває співробітництво між країнами, зазначив президент

ПрезидентПетроПорошенкозаявив,щопереговоризКанадоюпро наданняУкраїніозброєньназавершальнійстадії.Про цевінсказавпід часзустрічізукраїнською діаспороювРизі, передає Укрінформ.
Президентзазначив,щоукраїнськадіаспоравКанадіістотнопросуваєспівробітництвоміжкраїнами.

"Япідписавзаконпроратифікацію Угодипро створеннязонивільноїторгівліміжУкраїноютаКанадою.УКанадізараззнаходитьсянашміністроборони(СтепанПолторак,-ред.).Мизавершуємо-припотужній підтримцінашоїдіаспори-переговорипро постачаннядо насзброї.Імипродовжуєморазомзнашимиканадськимипартнерамиспільні навчання",-сказавПорошенко.

Реклама

Як повідомлялось, Петро Порошенко підписав Закон України "Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною і Канадою", прийнятий ВерховноюРадоюУкраїни від 14 березня2017 року.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського
РанішеопозиційнийдепутатфедеральногопарламентуКанадивідопозиційноїНовоїдемократичноїпартіїРенделГарісонзаявляв, що Канада повинна надати підтримку Україні та іншимкраїнам-сусідамРосіїдлятого,щобуагресоране з'явилисьновітериторіальніамбіції.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти