Порошенко розраховує на підтримку Канади щодо санкцій проти РФ

23 вересня 2017 20:38

Також Порошенко і Фріланд обговорили розвиток ситуації на Донбасі

Реклама

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкорозраховує,щоКанадабудезайматипринциповупозиціювпитаннісанкційтискунаМоскву,зокремавконтексті майбутньогоголовуваннявG7.Про цеза підсумкамизустрічіГлавидержавизміністромзакордонних справКанадиХристеюФріландповідомляє прес-служба АП.

"Було висловлено сподівання, що Канада буде займати принципову позицію в питанні санкцій тиску на Москву, перш за все, в контексті майбутнього головування у Великій сімці", – йдеться в повідомленні.

Сторони обговорили можливі шляхи повної реалізації взаємовигідних можливостей, що надаються Угодою про вільну торгівлю, а також подальшого поглиблення двостороннього співробітництва в оборонній сфері, включаючи підтримку України в питанні розвитку тісних партнерських відносин з НАТО.

Також Порошенко і Фріланд обговорили розвиток ситуації на Донбасі і стан реалізації Мінських домовленостей і скоординували підходи до реалізації ініціативи щодо розгортання миротворчої операції ООН на всій окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей.

Глава держави особливо наголосив на підтримці Канадою імплементації реформ в Україні. Зокрема, Петро Порошенко подякував Христі Фріланд за особисту участь у Лондонській конференції з питань реформ в Україні в липні цього року, під час якої було оголошено про нові канадські проекти підтримки.

Нагадаємо
Україна і Канада можуть посилити співробітництво в сфері безпеки і оборони.

Як відомо, Петро Порошенко 22-23 вересня знаходиться в Канаді з робочим візитом.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти