Порошенко прокоментував ЗВТ з Канадою

11 липня 2016, 13:39

Україна отримає нові можливості для збуту своїх товарів

Президент України Петро Порошенко заявив, що підписання угоди про Зону вільної торгівлі з Канадою дасть нові можливості для розширення ринку збуту товарів. Про це він повідомив на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Реклама

За його словами, ЗВТ на 99% знімає обмеження з доступу до ринку Канади

"Це не просто зняття тарифних обмежень. Це чітке зобов'язання протягом 7 років зняття 99% бар'єрів в міжнародній торгівлі. Це преференційний доступ для товарів походження з території України і Канади відповідно. Це доступ для українських виробників до системи держзакупівель Канади і доступ канадських виробників до системи держзакупівель в Україні. Це ефективні і рішучі кроки в боротьбі з корупцією. Це нові можливості для розширення ринку збуту товарів. Це прозорі умови торгівлі, це принцип самодекларування", – сказав Порошенко.

Нагадаємо, Україна і Канада підписали договір про Зону вільної торгівлі між країнами, що дозволить збільшити обсяг торгівлі.

В тренді
Порошенка викрили в скуповуванні антикваріату через офшори. У його партії все спростували

Положення угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою забезпечують, зокрема, поглиблення торговельного та економічного співробітництва, в тому числі в частині торгівлі промисловими і сільськогосподарськими товарами, захисту інтелектуальної власності, регулювання державних закупівель.

Реклама

Відразу після вступу угоди в силу Канада відкриє українським експортерам вільний доступ до 99% свого ринку товарів. При цьому Україна, перш ніж лібералізувати ринок, повністю скасувавши імпортні мита, буде мати в розпорядженні перехідний період. У довгостроковій перспективі для бізнесу угода стане можливістю диверсифікації торговельних потоків, стане поштовхом до модернізації українських підприємств для виробництва товарів з високою доданою вартістю для експорту в Канаду.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти