Порошенко закликав Путіна, Лукашенка і Назарбаєва підтримати його мирний план

26 серпня 2014, 16:37

Президент гарантував, що інтереси жителів Сходу будуть враховані

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкозакликав Росію,БілорусьіКазахстанпідтриматийогомирнийпланз врегулюванняситуаціївДонбасі.

переконаний,що цейпланінасьогоднішнійденьє актуальним,і єдиноможливимінструментомприпиненнякровопролиттята забезпеченняпостконфліктнійреконструкціїДонбасу.У зв'язкуз цимязакликаювсіхучасниківсьогоднішньої зустрічірозглянути,іпоможливостіприйняти цейпланвякості основидляврегулюванняситуаціївДонбасі",-сказавпрезидент,виступаючина зустрічівисокогорівняУкраїна-ЄС-"Євразійськатрійка" у вівтороквМінську.

Президентзапевнивприсутніх у тому,щоосновною його метоює досягненнямиру і спокоювсхіднихрегіонахУкраїниз урахуваннямінтересівжителів цихобластей. цегарантую -повинні ібудутьвраховані",-сказаввін.

Чиновник такожвідзначив важливістьвстановлення контролюнаукраїнськихкордонах,атакож звернувсяіз закликомдо невідкладногозвільнення всіхзаручників.

Крімтого,главадержави заявивпро готовністьдо обговореннярізнихваріантівмирноговрегулюванняситуаціїнасходіУкраїни.

"Готовийобговорювати різніваріантивиходу зситуації,якізабезпечатьстратегіювиходу з положення вмирне русло",-сказавпрезидент.

Таку думкувінвисловив післятого,якпрезидентКазахстануНурсултанНазарбаєвозвучивсвоїпропозиції щодо врегулюванняситуаціївУкраїні,основнимипунктамиякого були: рішеннягуманітарноїкатастрофи,оголошенняперемир'я, припиненнясанкционногопротистояння ідопомогу українськійекономіці.

Якповідомлялося,сьогодні в ПалацінезалежностівМінськурозпочалася зустрічпрезидентівРосії,України,Білорусі,Казахстанута представниківЄвропейськогосоюзу
.

Реклама

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти