Порошенко похвалив українські дороги, а Епіфаній буде працювати над поверненням Криму: ТОП-5 цитат тижня

22 грудня 2018, 20:11

Держдеп США наполягає на тому, що Росія повинна повернути Україні захоплені судна разом з екіпажами

Гройсманпідтвердив,щоновийтраншМВФУкраїнаотримаєна початкунаступного року,абританськийпрем'єрволаєдонаціїзпроханнямскасуватиновийреферендумпоBrexit.Головніцитатитижня, що минає-вспеціальномуматеріалісайту"Сегодня".

Порошенко: Будівництво і відновлення доріг в Україні є одним з пріоритетів

Реклама

17грудня президентУкраїни ПетроПорошенко заявив,щобудівництвоівідновленнядорігвУкраїнієоднимзпріоритетівйогороботиПро цеповідомилапрес-службаглавиукраїнської держави.

"Цифри говорять самі за себе. У 2013 або 2014 роках на дороги йшло 10 млрд гривень. Потім в 2015 – 20 млрд, 30 млрд – в 2016, потім 40 млрд в 2017-му. І зараз 50 млрд, вже 55 млрд. Вибачте, будь ласка, але таке зростання фінансування коштів, причому з реструктуризацією заборгованості, означає, що дорожнє будівництво є моїм пріоритетом, є пріоритетом парламенту, пріоритетом уряду, і воно буде продовжено", - сказав глава держави на прес-конференції.

Президент також зазначив, що "сьогодні ті, хто пересувається по дорогах України, бачать, наскільки якісно змінилося дорожнє будівництво".

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив бюджет на ремонт доріг в 2019 році, проте для відновлення всіх автомобільних шляхів потрібно більше трильйона гривень – стільки складає дохідна частина всього держбюджету бюджету, в проекті кошторису на 2019 рік
.

Гройсман: Україна може отримати другий транш 500 млн доларів на початку 2019 року

Україна можеотриматидругийтраншмакрофінансовоїдопомогивідЄвропейськогоСоюзуврозмірі500 мільйонівдоларівна початку2019року.Про цезаявив 17грудня прем'єр-міністрВолодимирГройсманпід часпереговорівзвіце-президентомЄврокомісіїВалдісом Домбровскісом,повідомляєпрес-службауряду.

"Україна і Європейський Союз сподіваються завершити програму, отже, отримати другий транш діючої програми макрофінансової допомоги в обсязі 500 млн євро на початку 2019 року. Спільними зусиллями нам вдалося пройти шлях до підписання Меморандуму про взаєморозуміння та кредитної угоди, а також виділення першого траншу макрофінансової допомоги в стислі терміни. Ми цінуємо тверду і послідовну підтримку наших зусиль по впровадженню реформ", - сказав Гройсман.

У свою чергу, віце-президент Єврокомісії Домбровскіс позитивно оцінив зміни в Україні. Пріоритетами співпраці України і ЄС в найближчій перспективі він бачить сферу цифрової економіки, енергетики і лібералізацію торгівлі.

"Тому ЄС розраховує, що Україна і надалі збереже темпи реформ і приділить увагу точковим змінам в податковій, енергетичній, загальнофінансовій і соціальній сферах", - підкреслив європейський чиновник
.

Епіфаній: Ми повинні повернути окупований Крим і Донбас

Реклама

НовообранийпредстоятельПравославноїцерквиУкраїни  митрополит Епіфаній має намірпрацюватинадповерненнямокупованогоКримуічастковоокупованогоДонбасу.Про цевінзаявиввінтерв'юРадіоСвобода.

"Ми будемо виважено працювати на розвиток церкви, яка буде духовною основою і опорою нашої української держави в цей нелегкий час випробувань. У нас є окупований Крим, ми повинні його повернути, у нас частково окупований Донбас, і ми віримо, що Господь з нашими молитвами пошле нам довгоочікуваний справедливий мир", – підкреслив він.

Нагадаємо, що 15 грудня, на Об'єднавчому соборі була утворена єдина Українська помісна православна церква. Предстоятелем був обраний митрополит Епіфаній від Київського патріархату, який також входить до найближчого оточення глави УПЦ КП патріарха Філарета
.

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах

Волкер: Росія повинна звільнити українських членів екіпажу і повернути судна

СпеціальнийпредставникДержавногодепартаментуСШАз питаньУкраїниКуртВолкерназустрічізміністромоборониУкраїниСтепаномПолторакомпідкресливнеприйнятністьагресіїРосії.

" Росія повинназвільнитиукраїнськихчленівекіпажу,повернутиукраїнські судна,а такожне перешкоджатиморськомутранзитувізукраїнськихпортів",йдетьсявповідомленнінаофіційній сторінціпосольстваСШАвУкраїні.

Нагадаємо,ранішеВолкерзаявив,щоСШАготовідо новихпоставоклетальноїзброїУкраїні.СпецпредставникДерждепартаментуСШАзазначив,щоцебудезвичайнийбізнес.

  Тереза Мей: Референдум по Brexit ще більше розділить країну, коли її необхідно об'єднати

Реклама

Проведеннядругогореферендумуз питаннявиходуСполученогоКоролівствазЄвросоюзузавдастьнепоправної шкодиполітицібританськогоуряду.  Проце йдеться у промовіпрем'єр-міністраВеликобританіїТерезиМей,зякою 17грудня вонавиступилавПалатігромадбританськогопарламенту.

"Давайте небудемопорушуватиобіцянку, данубританському народові.Черговеголосуваннязавдастьнепоправної шкодицілісностінашоїполітики",-заявилаМей,підкреслюючи,щоновийплебісцитпоставитьпідпитаннявочахвиборцівздатністьконсерваторів"реалізовуватидемократію".

Мейтакожвважає,щоновийреферендум"щебільшерозділитькраїнувтоймомент,колинеобхіднопрацюватинадїїоб'єднанням"
.

Якранішеповідомлялося,високопоставленісоратникибританськогопрем'єраТерезиМейвКонсервативній партії заїїспиноюведутьпідготовкудругогореферендумупоBrexit.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти