Порошенко підписав закон про "антидискримінаційну поправку"

23 листопада 2015 19:13

Закон повернений з підписом президента

Президент України Петро Порошенко підписав закон про "антидискримінаційної поправці" до Кодексу законів про працю (КЗпП).

Реклама

Як повідомляється на сайті Верховної Ради, відповідної закон №3442 повернуто з підписом президента в понеділок, 23 листопада.

Після вступу в силу змін, стаття 21 "Рівність трудових прав громадян України" в КЗпП буде звучати в редакції: "Забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема, порушення принципу рівності, прав і можливостей, пряме чи непряме обмеження прав співробітників в залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров'я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов'язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об'єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернеться до суду або інші органи за захистом своїх прав або надання підтримки працівникам у захисті їхніх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов'язаним з характером роботи або умовами її виконання".

Варто відзначити, що це один з документів з "безвізового пакету", який Верховна Рада прийняла 12 листопада.

Не пропусти!
Нідерланди – Австрія: онлайн-трансляція матчу суперників України на Євро-2020
Депай vs Алаба, Нідерланди vs Австрія

Нагадаємо, 10 листопада Верховна Рада розглянула шість законопроектів, необхідних для отримання безвізового режиму з Євросоюзом. Ряд законопроектів були схвалені майже конституційною більшістю голосів.

Реклама

12 листопада Верховная Рада України внесла антидискримінаційну поправку в Трудовий кодекс.

Поправка була прийнята 12 листопада з п'ятої спроби. Її підтримали 234 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти