Порошенко схвалив створення спільної українсько-польсько-литовської бригади

20 лютого 2015, 15:35

Порошенко підписав Закон про створення спільної українсько-польсько-литовської бригади

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща про створення спільної військової частини". Про це повідомляє прес-служба АП.

Реклама

"Угода передбачає створення спільної українсько-польсько-литовської військової частини бригадного рівня і визначає загальне призначення, принципи діяльності, порядок прийняття рішення, забезпечення безпеки та інші організаційні заходи, пов'язані з діяльністю бригади.

Бригада створюється з метою участі в міжнародних операціях, що проводяться на підставі мандата Ради Безпеки ООН і рішень уповноважених органів Литви, Польщі та України. Угода відкрита для приєднання інших держав щодо спільного запрошення сторін.

Структура, комплектування, озброєння, військова техніка та інші аспекти функціонування бригади визначаються окремим технічною угодою між органами, які реалізують державну політику у сфері оборони держав-учасниць.

Командування бригади буде розташовуватися в польському місті Люблін. На командування бригади поширюється законодавства Польщі, а також відповідні норми міжнародного права.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ
Реклама

Кожна з держав-сторін відповідає за фінансове забезпечення власних підрозділів, що входять до складу бригади під час спільних тренувань та навчань, підготовки та безпосередньої участі в операціях", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, ця угода була підписана Україною, Польщею та Литвою у Варшаві 19 вересня 2014-го і ратифікована Верховною Радою України 4 лютого 2015 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти