Порошенко підписав закон про ратифікацію Паризької угоди про клімат

1 серпня 2016 12:35

Сергій Остапенко

Угода вже ратифікували 19 держав світу

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Паризького угоди", прийнятий Верховною Радою 14 липня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Реклама

Паризька хартія було ухвалене 12 грудня 2015-го на 21-й Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та підписана від імені України 22 квітня 2016 в Нью-Йорку. Документ вже підписали 177 країн світу і Європейський Союз.

Паризька хартія укладена на зміну Кіотському протоколу. Угода спрямована на прискорення впровадження положень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та має на меті зміцнення глобального реагування на загрозу зміни клімату в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності.

Паризька хартія встановлює основу міжнародного режиму зі зміни клімату, в той час як механізми, процедури та інші практичні питання щодо забезпечення співпраці в рамках Угоди повинні бути розроблені протягом наступних чотирьох років і схвалені на першій сесії робочого органу Угоди – Конференції Сторін, яка є наради Сторін паризького угоди.

Паризька хартія набере чинності, коли не менше 55 сторін Рамкової Конвенції, на частку яких припадає не менше 55% загальних глобальних викидів парникових газів, здадуть на зберігання свої ратифікаційні грамоти, інструменти про прийняття, затвердження або приєднання. На сьогодні ратифікували Угоду 19 держав світу, на частку яких припадає в сукупності 0,18% загальних глобальних викидів парникових газів.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти