Порошенко підписав зміни до Кримінального кодексу про відповідальність за фінансування сепаратизму

9 липня 2014, 01:24

Порушників закону чекає кримінальна відповідальність

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкопідписавЗаконУкраїни1533-VII"Про внесеннязмін до Кримінального кодексуУкраїнищодо кримінальної відповідальностіза фінансуваннясепаратизму",повідомляє прес-службаглави держави.


"Відповідно до Закону, фінансуваннядій,скоєнихз метою змінимеж територіїабо державного кордонуУкраїнина порушення порядку,встановленого Конституцією,караєтьсяпозбавленнямволі настрок від3 до5років з позбавленнямправаобіймати певніпосади чизайматися певноюдіяльністюнастрок до двохроків із конфіскацієюмайна",-зазначено вповідомленні.

Фінансуваннядій,вчинених з метоюнасильницької зміничиповаленняконституційного ладу,захоплення державної влади,караєтьсяпозбавленнямволі настрок від5 до7років з позбавленнямправаобіймати певніпосади чизайматися певноюдіяльністюнастрок до двохроків та зконфіскацією майна.

Особа можебути звільнена від кримінальноївідповідальностіза ці дії,якщо вона неє керівникоморганізованої групи,і якщо вонана повідомленняїйпро підозру у вчиненнізлочинудобровільно заявилапроте, що трапилося,абоіншим чином сприялаприпиненнюнезаконноїдіяльності абозапобіганню злочину.

Реклама

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти