Порошенко вшанував пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня 2017, 11:32

Сергій Мартинець Сергій Мартинець

Разом з главою держави був присутній Парубій і представники Кабінету міністрів

ПрезидентУкраїниПетроПорошенковшанувавпам'ятьучасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомної електростанції, взявши участьвцеремоніїпокладанняквітів,передаєпрес-службаглавидержави.

Українськийпрезидентвстановивквітковукомпозиціювнаціональнихкольорахдопам'ятногознаку"ВоїнамЧорнобиля"тапоклавквітидоМеморіального кургану"ГероямЧорнобиля"уКиєві.

Реклама

96db7d6335009a40588305e40b4fee1f_1513241532_extra_large.Фото: president.gov.ua

КрімПетраПорошенкавцеремоніїпам'ятігероїв-ліквідаторіваваріїнаЧорнобильськійАЕСвзяли участьголоваВерховноїРадиУкраїниАндрійПарубій,представникиКабінетуміністрів,Адміністраціїпрезидента,представникидуховенстватагромадськості.

В тренді
У Раді їдальню закрили на карантин: "слугам" організують доставлення обідів
Пам'ятьтих,хтоборовсязнаслідкамиаваріїнаЧАЕС,учасникицеремоніївшанувалихвилиноюмовчання.Такожпрозвучав державнийгімн.

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Турчинов заявляв, що пора відновлювати Чорнобильську зону. Вінозвучивпотенційніпланищодозонивідчуження,зазначивши,щоне можнадопуститиповтореннястрашноїкатастрофи.

Сайт"Сегодня"ранішеопублікувавматеріалпро те, що відбувається з природою і тваринами після аварії на ЧАЕС .Двітретинитериторіїзонивідчуженнятепербудезайматибіосфернийзаповідник.Решта10кмнавколостанціїстанутьпромисловим майданчиком.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти