Порошенко планує досягти стандартів НАТО до 2020 року

9 липня 2016, 18:24

Крістіна Зеленюк Крістіна Зеленюк

Президент обещает и дальше проводить реформы оборонного сектора

Президент Петро Порошенко заявив, що на Комісії Україна представила новий Стратегічний оборонний бюлетень і отримала схвальні відгуки.

"Я можу підтвердити, що ми продовжимо проведення реформ українського оборонної сектора, щоб досягти стандартів НАТО до 2020 року. Комплексний пакет допомоги, який був прийнятий на Комісії, дуже амбітний документ. Ніколи ще в історії НАТО така серйозна підтримка не надавалася країні-партнерові. Вона надає підтримку за 40 напрямами: на зміцнення обороноздатності України, сектора безпеки моєї країни. Така спеціальна допомога надаватиметься моїй країні за допомогою 8 трастових фондів. Про один з них ми домовилися сьогодні", – сказав Петро Порошенко
.

Реклама

Читайте також: НАТО єдинимголосомвиступаєзасуверенітетУкраїни – генсек

ЗасловамиПорошенка,наКомісіїбулаєдинаатмосфератрансатлантичноїсолідарностізУкраїною,яказаймаєособливемісценацьомусаміті.

"МивідзначаємоювілейспівпраціУкраїнизНАТО-рівно19років томупочалася наша співпраця",-додавпрезидент.

Зайогословами,такожнаКомісіїУкраїна-НАТОобговорювалипроцесреалізаціїМінськихугод.

Реклама

"Українапочулапотужнупідтримкунашихпартнерів.РосійськаагресіяпочаласязокупаціїКриму,іповиннабутизакінченадеокупацієюКриму",-уточниввін

Ранішеповідомлялося,щоНАТОзбільшитьпідтримкуУкраїни.

В тренді
Зустріч у "нормандському" форматі може пройти на Донбасі на передовій

"МивіримовціліснуЄвропу,вільнуімирну.НАТОзабезпечитьбільшепідтримкиУкраїнііГрузії,продовжитьпідтримкуМолдови.МипоглибимонашівідносинизпартнерамиврегіонахЧорноготаБалтійськогоморівіЗахіднихБалканах.МитакожпродовжимонашуважливуопераціювКосово",-сказановдекларації.

Удокументізазначається,щочлениНАТОзіткнулисязбезпрецедентнимперелікомвикликівбезпеці,включаючитероризмідіїРосії,особливовУкраїні.

"Мизалишаємосяразомідієморазом,щобзабезпечитизахистнашоїтериторіїінаселення",-наголошуєтьсявдекларації.

Реклама

А президент Петр ПорошенкопідписавУказ"Питаннякоординаціїєвроатлантичноїкоординації" (№296/2016), якимутворивКомісіюз питанькоординаціїєвроатлантичноїінтеграціїУкраїни,якдопоміжнийорганприпрезиденті.

.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти