Порошенко офіційно закликав Росію зупинитися

26 червня 2014, 19:03

События на ТК Украина

Кремль повинен підтримати мирний план не словами, а ділом, заявив президент

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкозвернувся до головногоагресору- Росії,виступаючи зтрибуниПарламентськоїАсамблеїРади Європи.

"Підтримайтемирний пландіями,а несловами, бо зацимидіями мизупиняємосмертілюдей.Підсильтеохорону кордону,зупинітьнелегальнийпотіквійськової техніки,перестаньтерекрутуватинайманців.Зрештоювідведітьвійська.Требазупинитипотокибрехні іненависті,які поширюютьсяросійськимизасобамимасової інформації.Це не сприяєвстановленню миру",- заявивПорошенко.

Такожпрезидентзаявив,щозавтрапродовжатьсятристоронніпереговори за участюсепаратистівз врегулювання ситуаціїнаСходіУкраїни."Якщонаші умовищодо мирногоплану не будутьприйняті, томи приймемодуже важливе рішення",- додаввін.

Тим часомВерховнаРада зареєструвалазаконопроектпрезидентащодо зміндо Конституції.Згідно з документом,у регіонівзбільшатьсяповноваження.Післятого,якконституційнуреформупідтримаєВерховнаРада,вУкраїнімають відбутисяпозачергові місцевівибори -кажеПорошенко.Втім,будь-якізміни можливітільки тоді,колинастане мир.

Як повідомлялося,раніше президентРФВолодимирПутін заявивпро підтримкумирногоплануПорошенкоз врегулювання ситуаціїнаСході.

Цю таінші новинивиможетеподивитисяу випускуінформаційної програми
"События".

Реклама

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти