Порошенко пояснив відмінність між Українською і Російською церквами

7 листопада 2018, 13:00

Росія тримається на РПЦ та на ядерній зброї, пригадав президент України слова Путіна

На відміну від Російської церкви, в Україні духовенство незалежно від влади, а після отримання томосу буде підтвердженням незалежності Української церкви. Про це сказав під час виступу на Міжнародній конференції "Уроки гібридного десятиліття: що потрібно знати для успішного руху вперед" президент Петро Порошенко.

Він натякнув, що російське духовенство знаходиться під контролем Кремля, і пригадав слова свого російського колеги Володимира Путіна.

"Після проведення Собору і обрання предстоятеля Українська церква отримає томос з підтвердженням своєї духовної незалежності. Російська православна церква є елементом російської політичної системи. Путін сам колись сказав, що Росія тримається на РПЦ та на ядерній зброї", - сказав Порошенко
.

Реклама

rtrt_54

Відзначимо,щозалежністьРосійської православноїцерквивідКремлякрасномовнопідтвердивнедавнійрозриввідносинзКонстантинополем.ПісляцьогорішенняПутінзібравРадбезРФіприйнявскандальнерішеннящодо захистуросійськогоправослав'явУкраїні,нащо жорстко відреагував Порошенко.

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Раніше український лідер заявляв, що Москва є дочірньою по відношенню церкви в Києві. Віннагадав,щоієрархивсіхцерковзійшлися на думці-приєднанняУкраїнськоїцерквидоМосковськоївXVIIстоліттівідбулосявсуперечканонам,аМосква,якапретендуєна"материнство",вдійсностієдочірньоюповідношеннюдоцерквивКиєві,іцеУкраїнабуламатір'юдляросійської православноїцеркви.

Яквідомо,Українськаправославнацерква11жовтняотрималаавтокефаліювідВселенськогопатріархату.Церішенняозначає,щосампроцеснезалежностіУкраїнськоїцерквивідМосковськоївжезапущений,алесамтомософіційнобуденаданопісляоб'єднанняцерковвУкраїні.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти