Порошенко пояснив, що означає приїзд в Україну Тіллерсона

9 липня 2017, 14:57

Глава держави вважає, що своїм візитом дипломат продовжив діалог Києва і Вашингтона

ДержсекретарСШАРексТіллерсонсвоїмвізитомвУкраїнупідтвердивнаміриамериканцівнадаватипідтримкуУкраїні.Про цезаявивпрезидентУкраїниПетроПорошенкопіслязустрічізамериканськимдипломатом,передає112.ua.
ГлавадержавиподякувавТіллерсонузаприїздвУкраїну.

"Ваш приїзд, шановний пане державний секретар – це виконання тих домовленостей, яких ми з вами досягли в Вашингтоні під час зустрічі з президентом Сполучених Штатів Америки, віце-президентом і здебільшого представників нової адміністрації, де ми отримали чіткий меседж щодо підтримки України, підтримки суверенітету, територіальної цілісності, підтримки нашої незалежності, підтримки наших реформ. Дуже вдячні, що сьогодні ця підтримка матеріалізована у вигляді приїзду державного секретаря Сполучених Штатів Америки", – сказав Порошенко.

Нагадаємо,сьогоднідо КиєваофіційнимвізитомприбувРексТіллерсон,якийзустрівсязПетромПорошенком.

РанішедержсекретарСШАзаявляв,щоУкраїна і Росія можуть знайти шляхи врегулювання ситуації навколо Донбасу за допомогоюукладенняновоїдомовленості,якаможевідрізнятисявідМінськихугод.
Реклама

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти