Порошенко назвав основні принципи нової Глобальної кліматичної угоди

30 листопада 2015 22:32

За його словами, Україна бере активну участь у розробці цього ключового документа

Президент Петро Порошенко озвучив 5 основних принципів, на яких, на думку України, має базуватися нова Глобальна кліматична угода.

Реклама

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав у своєму виступі на Конференції ООН з питань клімату в Парижі.

"Сьогодні ми також повинні дати поштовх досягненню компромісу щодо нової Глобальної кліматичної угоди для того, щоб вона набула чинності в 2020 році", – заявив Порошенко.

За його словами, Україна бере активну участь у розробці цього ключового документа.

"На наш погляд, вона повинна бути заснована на декількох принципах: по-перше, нова угода повинна бути застосована для всіх країн. По-друге – диференціація в цій угоді повинна бути заснована на обґрунтованих економічних і соціальних показниках, а також бути гнучкою і юридично обов'язковою. По-третє – вона має надати ринкові і неринкові інструменти для виконання зобов'язань, і кожна країна повинна мати рівний і недискримінаційний доступ до цих інструментів", – зазначив Порошенко.

Не пропусти!
Італія – Швейцарія: відео голів та огляд розгрому на Євро-2020
Чіро Іммобіле проти воротаря Швейцарії Яна Зоммера
Реклама

"По-четверте, угода повинна передбачати зміцнення міжнародного співробітництва в галузі адаптації до зміни клімату, у тому числі обмін інформацією про найкращі доступні інструменти і технології", – додав він.

І, нарешті, за словами президента України, нова Глобальна кліматична угода має бути динамічною, щоб оперативно адаптуватися до еволюції в соціально-економічному розвитку сторін, амбіцій щодо їх Очікуваного національно-визначеного внеску (ОНВВ), а також до зміни клімату.
Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти