Порошенко назвав головну мету нових змін до Конституції

19 грудня 2015 17:15

Конституційні зміни в частині правосуддя повинні зробити суд повинен бути по-справжньому незалежним

ПрезидентПетро Порошенкопідкреслює, щоосновним завданнямпроведенняреформи правосуддята внесеннязмін до Конституції Українив частині правосуддяє забезпеченняверховенства правата затвердженнядійснонезалежного суду, повідомила прес-служба президента України.

Реклама

"Ключова позиція- зробитисудісудову гілку владив ціломупо-справжньому незалежною", – сказавПорошенков суботупрочас зустрічі з головамиконституційних судівГрузії -ГеоргіємПапуашвілі, Литви-ДейнюсомЖалімасом, Латвії -АЛДІСЛавіньшемта Молдови- ОлександруТенасе,які прибули в Українудля участів "Міжнароднійнауково-практичної конференції з питаньвведенняконституційної скаргив Україні".

Під час зустрічіПорошенко акцентувавнатому, що завдякидецентралізаціївлада на місцяхігромади отримаютьбільше можливостейдля забезпечення їхпотребта впровадження нових проектів.

Як повідомляється,президентпідкреслив, щоУкраїна зацікавлена в розвиткудовгострокового, стратегічногоспівробітництва, у томучислі й у сферіконституційного права,з країнами, представникияких були присутніна зустрічі.Він високооцінив допомогу,яка надається Україні."Вашдосвід іпідтримкадля насдуже важливі.Атверда позиціяполітичного керівництвавсіхбалтійських країнє цементуючимфактором, що забезпечуєєдністьЄвропейського Союзуі солідарністьз Україною",- сказав Порошенко.

Не пропусти!
Швейцарія – Туреччина: онлайн матчу Євро-2020 за вихід в плей-оф
Швейцарія і Турція спробують завоювати путівку в плей-оф

Учасники зустрічі, у свою чергу, запевнилиу своїй готовностідопомагати,надаватиекспертні консультації, ділитися досвідомв тих сферах,де реформив їхніх країнахвсі булиуспішнореалізовані.Вони також відзначили,щоуважно стежать за ситуацієювУкраїні, зокреманаДонбасі та в Криму.

Реклама

Нагадаємо, що ранішерядукраїнських політиківрозкритикувализапропоновані президентомзміни до Конституції.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти