Порошенко на форумі YES: Захід давав Путіну гроші, а він їх пускав на свою армію

15 вересня 2017, 10:44

Ксенія Капустинська Ксенія Капустинська

Глава держави закликав європейців зберігати єдність і солідарність у питанні російської агресії

Росія почала гібридну війну проти Заходу ще до початку агресії в Україні, коли президент РФ Володимир Путін використовував іноземні інвестиції для побудови своєї армії, а не на благо народу. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу на щорічній конференції Ялтинська європейська стратегія (YES) в Києві.

"Популізм становить таку ж загрозу, як і тероризм. Ми вже живемо в новому світі. Якщо хтось думає, що коли нарешті закінчиться війна в Україні, все стане так, як було, то ця людина помиляється. Ви не можете воскресити тисячі людей. Майбутнє залежить виключно він нас, від нашої відповіді тим, хто намагається повернути світ в темні середні віки", – сказав глава держави
.

Вінзазначив,щогібриднавійнапротиЗаходутривалащетоді,колиПутінаприймалинасамітахG8,колиРосіїЗахідщевиділявгроші.
Реклама

"Малохтобравдо уваги,щоцігроші небудутьвикористовуватисядляблагаросіян,абудутьпотрібнідляпобудовиросійськоїармії. ЄвромайданпідштовхнувРосіюдофальстарту.Сталозрозуміло,що[Росіяпланує]організуватисвітовийпорядок,якийпідкоряється воліцаря,ане волінароду.ЗМосквоюзавждипотрібнобутиготовими.Томумиповиннізберігатиєдністьісолідарність",-підкресливПорошенко.

В тренді
"Медведчук – кремлівський щур": Нацкорпус запалив фаєри під Печерським судом (фото і відео)
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ
В тренді
У Медведчука можуть відібрати "трубу" за 284 млн грн: подробиці позову до нардепа

Ялтинська європейська стратегія (Yalta European Strategy, скороченофорумYES)-щорічнаконференція,якуорганізовуєФондВіктораПінчука.НаконференціїзбираютьсянайвпливовішіполітикитапідприємціУкраїниісвіту,вонапроходитьщорічно,починаючиз 2004 року.МетоюконференціїєрозвитокУкраїни,їїєвропейське майбутнє,атакожналагодженняміжнароднихзв'язків.

ЗасновникомЯлтинськоїєвропейськоїстратегіїєВікторПінчук,відомийукраїнськийбізнесменімеценат.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти