Порошенко і Туск обговорили ситуацію на Донбасі та можливу допомогу ЄС на шляху деескалації конфлікту

30 серпня 2014, 16:16

Туск зазначив, що Польща підтримує ініціативи Порошенка

ПрезидентУкраїниПетроПорошенковсуботувБрюсселіпровів зустрічз прем'єр-міністром ПольщіДональдомТуском,повідомляєпрес-службаглавиукраїнської держави.

Згідно з інформацією,Порошенконаголосив на важливості підтримкиУкраїниз бокуЄСдляврегулюванняситуаціїнаДонбасі.У цьомуконтекстіпрезидентУкраїнизвернувсядо польськогопрем'єра з проханнямдокласти зусильдляпідтримки всерединіЄСприйняттярішень,спрямованихна припиненнявійнивсхіднихрегіонах.

"ПрезидентзакликавнадатиУкраїнівійськово-технічну допомогуз боку країн-членівЄС",-сказановповідомленні.

Згідно з інформацією, сторониобмінялисядумками зприводу подальшоїдопомоги з бокуЄС івцьомуконтекстіПорошенковисловивнадію,щоПольщапідтримаєініціативустворенняпрограми ЄСдляреконструкціїДонбасу.

У своючергуТускзазначив,щоПольщапідтримуєініціативупрезидентаУкраїниз відновленняінфраструктуривДонецькійіЛуганськійобластях,атакожпідготуваласпеціальністипендіїдляукраїнськихстудентівз Донбасу."Такимчином,вжевцьомуроці100українськихстудентівз Донбасунавчатимутьсявпольськихвузах.Наступного рокуїхкількістьзростедо 450",-зазначивпольськийпрем'єр.

Порошенкоподякувавпольській стороні зацюініціативуі підкреслив,що розвитоквідносин зПольщеює стратегічнимпріоритетомзовнішньоїполітикиУкраїни.

Реклама

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти