Політолог жорстко розкритикував Парасюка за бійку з Вілкулом

24 вересня 2016, 11:55

Сергій Остапенко

Експерт назвав нардепа новим "матросом залізняком"

Политолог Тарас Березовец раскритиковал внефракционного народного депутата Владимира Парасюка после инцидента с другим нардепом Александром Вилкулом "Хвиля постреволюційних змін винесла на поверхню багато одіозних персонажів. Інакше і бути не могло. Після смертей на Майдані і Донбасі, втрати Криму суспільство виявилося без звичних точок опори, в стані наростаючої тривожності і вибір нових людей до Верховної Ради в 2014 році проходив під найжорстокішим пресингом зовнішніх обставин", – написав він на своїй сторінці в Facebook.

За словами експерта, в такому стані емоційного стресу будь-яке прийняття усвідомлених рішень неможливо, що пояснює присутність в тонкому шарі, що народжується нової еліти багатьох неоднозначних персонажів, "у яких при інших обставинах не було б жодного шансу спливти наверх".

"Серед багатьох по-справжньому сильних і гідних людей з'явилися такі як Семенченко, Парасюк і їм подібні. Люди, чия діяльність в силу, скажімо так, внутрішньої мотивації і особливостей психіки, викликає дуже багато запитань. Особливо для наших західних друзів. І, кажучи відверто, завдяки підтримці частини українського суспільства, може створитися враження, що саме такі персонажі і уособлюють нову хвилю. А адже це в корені не так", – зазначив Березовець.

Політолог підкреслив, що безліч розумних і сильних людей роблять свою роботу тихо і без зайвого пафосу. А інші ж наносять шкоди більше, ніж вороги.

"Що в цій ситуації незрозуміло, чому так багато інтелігентних і талановитих людей гаряче схвалюють дії нових матросів залізняків. Хіба ось це нице входить в резонанс з вашими внутрішніми відчуттями? Хочеться вірити, що ні", – підсумував він
..

Реклама

Нагадаємо, 22 вересняпозафракційнийнароднийдепутатВолодимирПарасюкінардепвід"Опозиційногоблоку"ОлександрВілкулпобилисяпісляефірунателеканалі"112Україна".ПіслясутичкивприміщеннітелеканалуПарасюк"напав"намашинусвогоопонентаіподряпавїї.

ПізнішеОлександрВілкул,коментуючиінцидент,заявив,щойогоколегаПарасюкпошкодував,щонапавнанього.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко

УсвоючергуВолодимирПарасюкзаявив,щобійкувін непочинав,аспровокувалаконфліктозброєнаохоронаОлександраВілкула.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти