Політолог: Порошенкові зараз не час їхати в Анкару, потрібно звертатися до Заходу за військовою допомогою

28 серпня 2014, 12:52

Олексій Біловол Олексій Біловол

В Анкару варто їхати тільки за однієї умови: що там гарантовано буде Путін. А, судячи з усього, цього не буде, заявив експерт

ПланованийсьогоднівізитпрезидентаУкраїниПетраПорошенкадо АнкаринаінавгураціюновообраногопрезидентаТуреччиниРеджепаТайіпаЕрдоганавнинішніхумовахвторгненняРФвУкраїніможематисенс лишевразі проведеннятампереговорів зпрезидентомРФВолодимиромПутіним,який покивізитдо Туреччинине підтверджує.

Таку думкувкоментарі "Сегодня.ua" висловивполітологОлександрПалій.

вважаю,що зараз не часїхативАнкару,тимбільше щоПутінатамне буде,абудеНазарбаєв.Президентувнинішній ситуаціїпотрібно займатисяобороноздатністюдержави... Явпевнений,що вторгненняРосієюготувалосядавно- івМінськуПутін поїхавтількидлятогощобзнятиякісь зауваженняЗаходу іпродемонструватисвої"мирніплани".ВАнкаруварто їхатитільки за однієїумови: щотамгарантовано будеПутін.А,судячиз усього,цього не буде.Він незбирається говоритиз Порошенком.Президентужвартозвертатисядо Заходузавійськовою допомогою,причому самевійськовою-тобтоконкретновійськами-а неозброєнням.Бо можебутипізно",-сказавексперт.

ВАдміністраціїпрезидента неповідомляютьдеталейпоїздкиПорошенкавАнкару.З цього приводувисловивсялишезамглавиАПВалерійЧалий,якийвчораповідомив,щоцеремоніальнийвізитперетворюється навізитз серйознимицілями,іщопередбачені зустрічіз лідерамикраїн.Зокрема,за його словами,є надіянарезультативнізустрічі зпрезидентомТуркменістану танапродовження діалогу зпрезидентомКазахстану.

Прес-секретарПорошенкаСвятославЦеголкопокинедоступнийдля коментарів
.

Реклама

В тренді
Чиновників саджатимуть за брехню в деклараціях: Рада зробила перший крок

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти