Політолог про заяву Зеленського йти в президенти: Це не стало сенсацією

1 січня 2019, 15:49

Володимир Фесенко впевнений, що Володимир Зеленський має досить рейтингу і популярності

Те, що шоумен ВолодимирЗеленськийвирішивбалотуватисявпрезидентиізробивпро цезаяву, що несталосенсацією,оскількиза багатьмаопитуваннямиуартистабуввисокийрейтингіпопулярність.Про ценаписавполітологВолодимирФесенконасвоїй сторінцівFacebook.  

Реклама

"Ядавноговорив,щовінпіденавибори.Зтакимрейтингомгріх небалотуватися.Івінточно нетехнічнийкандидат,аодинзфаворитівмайбутніхвиборів.Він,звичайно,маєповнеправоінависунення,інановорічне привітанняукраїнського народу.ВчорацеробиливідразукількапотенційнихкандидатівнапостПрезидента",-зазначивФесенко.

Засловамиполітолога,виборчакампаніявсебільшенагадуєполітичнувійнувсіхпротивсіх.

"ТакийхарактеркампаніїбудеістотнознижуватилегітимністьісамихвиборівімайбутньогоПрезидента",-зазначивФесенко.

1546350370.6548

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського
Реклама

Нагадаємо, що соцмережі миттєвовідреагувалинатаку заяву,алекористувачіпо-різномупоставилися до рішенняшоумена.ДеякіукраїнціщиробажаютьВолодимируЗеленськомуперемогинавиборахізаявляють,щобудутьголосуватизанього.

Якповідомлялося, 31 грудня в Україні офіційно стартувалавиборчапрезидентська кампанія. Хтобудеборотисязапостглавидержави,остаточноясностанетільки3 лютого,хочаранішепросвої планипоборотисязапрезидентськекрісловиявлялиблизько40кандидатів.

Попереду-тримісяцідлякогосьзахоплюючої,длякогосьвиснажливої,адлякогсьдратучоїпередвиборноїгонки.Залишитисяостороньвіддійствабудеважко,не помітити-практичнонеможливо.Сайт"Сегодня"розбиравсячим вибори-2019будутьвідрізнятисявідпопередніх.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти