Поліцейська місія ООН допоможе провести розслідування катастрофи "Боїнга-777" – Порошенко

21 липня 2014, 00:18

Фахівці повинні отримати доступ до місця аварії лайнера

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкоподякувавпрем'єр-міністра АвстраліїТоніЕбботуза ініціюванняпитання про прийняттярезолюції РадиБезпекиООНінапрямкиГромадянськоїполіцейської місіїООНвУкраїні,повідомляє прес-службаглави держави.

Він зазначив,щовразі швидкогоприйняття рішенняРадою безпеки,Місіязможе значнодопомогти в забезпеченніміжнародного розслідуванняобставин катастрофилітакаМН17,включаючи доступміжнародних експертівдо місцякатастрофи.

ПетроПорошенкоповідомивТоніЕбботт,що терористипродовжують здійснюватитяжкі злочини протилюдяності,зокрема,мародерствуютьнамісці трагедіїі не даютьвивезтитіла загиблих,хочасамі їхпереміщують.Саме тому,підкресливпрезидентПорошенко,міжнародна поліцейськаМісіязмогла бзначно допомогтиу проведеннівсіх необхідних дій,необхіднихдлянезалежного розслідуваннята ліквідації наслідківтрагедії.

У своючергу,прем'єр-міністр АвстраліїподякувавпрезидентуУкраїниза його зусилляі пообіцявмаксимальну підтримкуна міжнароднійарені.Він також поінформувавПетраПорошенкапро своїтелефонніпереговориз президентомРосії ВолодимиромПутіним,в яких вінпередавчіткі вимогищодо здійснення впливунатерористівв Донецькійобласті,припинення спробблокування розслідуваннята забезпеченняналежних умовдляпередачітелсім'ямзагиблих.

Реклама

В тренді
З'явилося два вакантних місця: ЦВК оголосила ще одні довибори в Раду

 

Всі подробиці в спецтемі Авіакатастрофа в Україні: розбився пасажирський "Боїнг"

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти