Схудлий Мосійчук одружився втретє, на весіллі заспівав Ляшко

22 жовтня 2016, 07:39

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук не вказує особи нареченої, проте на його сторінці опубліковано відео з весілля, де лідер партії Олег Ляшко виконує пісню "Рідна мати моя"

21жовтня народнийдепутатУкраїнивідРадикальноїпартіїІгорМосійчукодруживсявтретє.Насвоїй сторінцівFacebookМосійчуквиклавфотографіюввесільному костюмі,айогоколегапофракціїАндрій Лозовийнатякнув,щонареченузвутьВлада."Злочинна владазробила поданнянаарештМосійчука.Пожиттєвий термін",-написавЛозовій.

Реклама

.jpg_39

Обличчя нареченоїнафотографіях невидно.ГлавафракціїРадикальноїпартіїуКиїврадіМаркГресь-Арсеньєв,якийбувнавесіллісвідком,опублікувавлишетакефото:

.jpg_38

"МійдругМосійчукніколибне вибравсобівдружиникурку.Ящасливий,щопорядзнимбудежінка,яказалишаласяпоручзним,коливінвтрачаввсе.Вона невтекла,колимайбутнєздавалосябезнадійним",-переконанийГресь-Арсеньєв.

.jpg_37

Реклама

УкраїнськаспівачкаНаталка Карпаопублікувала"подарунокмолодятам"відлідераРадикальноїпартіїОлегаЛяшка-пісню"Рідна матимоя".Ляшковиконаводинкуплет,післячогосказав:"Адалі-загроші".

В тренді
У Медведчука вдома обшуки: ЗМІ дізналися перші подробиці
Колаж "Сьогодні"

Наостанніхкадрахцьоговідеоможнапобачитиобличчянареченої.Ймовірно,їїзвутьВладаКарпенко-вонаєвдрузяхіуМосійчука,іуйогопомічниці,іуЛозового,атакожсхожазовні.

12119027_10203669848105485_2339569949197353546_n_01

Карпенко34 роки,Мосійчуку-44.Відпершихдвохшлюбівудепутатаєсинідочка.

Реклама

Раніше Мосійчукрозповівпропричинирізкогосхуднення. В одному зінтерв'ювінрозповів,щозарадикоханоїжінкискинув103кгзадев'ятьмісяців.Вінвідмовивсяназватиім'яобраниці,лишеуточнив,щовонабрюнеткаіщо,якіпопереднідружини,молодша за ньогона10років.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти