Плата за Крим і новий "ніж у спину" Росії від Туреччини: ТОП-5 цитат тижня

14 жовтня 2017, 18:00

Хто буде їздити в Росію, на думку Турчинова, і яка європейська країна стала проти євроінтеграції України

Натижні, що минаєпрезидентЧехіїМілошЗеманзаявив,щоанексіяКриму-"завершена справа",іУкраїнівартоотриматизаокупованийРосієюпівострівкомпенсацію,апрезидентТуреччиниРеджепТайіпЕрдоганпідтримавтериторіальнуцілісністьУкраїнивсвоїй заяві.Цітаіншіключовіцитатитижня, що минає-вдайджесті"Сегодня".

Розвідники і шпигуни

Реклама

ПіслявизнанняРФкраїною-агресоромзтериторіїУкраїнитудизможутьв'їжджатитількилюди,які виконують спеціальнізавдання,зокрема,розвідникиішпигуни.Про цезаявивсекретарРадинаціональноїбезпекиіоборониУкраїни(РНБО)ОлександрТурчинов.

"Коли ця країна буде визнана агресором, туди будуть їздити тільки розвідники і шпигуни. Так це чи ні? Якщо він розвідник, ми знайдемо, як його туди переправити. Якщо він шпигун, то нічого робити", - заявив Турчинов.
Відзначимо,взареєстрованомуу ВерховнійРадізаконопроекті№7187пропонуєтьсяввести тимчасову заборону на відвідування Росії для ряду категорій чиновників.

Компенсація за Крим

ПрезидентЧехіїМілошЗеманвважає,щоанексіяРосієюКримувжезавершена справаіУкраїнанібитоотримаєзаньогоякуськомпенсацію.Про цевінсказавпід часзверненнядо депутатівПарламентськоїасамблеїРадиЄвропи.

"Крим-цеанексія,безсумніву.Цезавершена справа(fait accompli).На моюдумку, буде якась компенсація для Україниабо у фінансовій формі, або нафтою і газом ", - сказав Земан.

В тренді
Позбавити ОАСК повноважень: які скандали тягнуться за Київським адмінсудом
Нагадаємо, 5 жовтняЄвропарламентухваливжорстку резолюцію стосовно репресій Росії в Криму. Євродепутатизакликаютьввестисанкціїпротитих,хтопричетнийдо переслідуваннякримськихтатар.

Надії Кремля

РосіярозраховуєнанормалізаціювідносинзУкраїноюпіслятого,якКиїввизнаєанексіюКриму.Про цезаявивпрес-секретарпрезидентаРФДмитроПєсков.

"Ми сподіваємося, що з часом це визнання настане. Повинна бути проявлена повага до волевиявлення мільйонного населення півострова. Також згодом ми розраховуємо, сподіваємося, що буде можлива нормалізація російсько-українських відносин"- сказав Пєсков.

Анкара пішла наперекір Москві

Разомзтим,Туреччинаяк і ранішепідтримуєсуверенітетітериторіальнуцілісністьУкраїни,атакожне визнаєзахопленняКримуРосійською Федерацією.Про цезаявивпрезидентТуреччиниРеджепЕрдоган.
Реклама

"Туреччина продовжує підтримувати територіальну цілісність України, включаючи Крим", – заявив Ердоган.

Нагадаємо,вкінці вереснявТуреччинуна зустріч з Ердоганом прилітав президент Росії Володимир Путін. Якповідомляється,лідеридвохкраїнобговорюваливійнувСирії,атакожторкнулисяпитанняреферендумувІракськомуКурдистанііобговорилипитаннясільськогогосподарства.

Угорщина проти

Міністрзакордонних справУгорщиниПетерСіяртозаявив,щоновий закон України "Про освіту" істотнопорушуєпринципиУгодипро асоціаціюміжУкраїноютаЄС.

"Такого ми не можемо дозволити. УрядУгорщини буде найрішучішим способом протистояти таким крокам (України – ред.)", -попередивугорськийполітик.

ЄдинимзасобомвпливунаУкраїнуСіяртовважаєпосилення міжнародного тиску на Київ. Новим закономпро освітуУкраїнапорушуєвсіранішевзятінасебеміжнароднізобов'язання,стверджуєміністр.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти