План Маршалла для України: в Кабміні зробили гучну заяву

4 листопада 2017, 10:17

План допомоги для України вже отримав чіткі обриси

Віце-прем'єр-міністрз питаньєвропейськоїтаєвроатлантичноїінтеграціїУкраїниІваннаКлімпуш-Цинцадзезаявила,щоЛитваретельнопідготуваласядо поданняпроекту"НовийЄвропейськийпландляУкраїнина2017-2020рр."(т.зв."ПланМаршалладляУкраїни")іншимчленамЄвропейськогоСоюзу6 листопада.

Про цеКлімпуш-Цинцадзерозповілавефірі
"5 каналу".

Реклама

"Безумовно,тойфакт,щоЛитвасвоїмизусиллямиідужеретельною підготовкоютакогоЄвропейськогопланудляУкраїни,такзваного "ПлануМаршалла",підготувалаґрунтдлятого,щобматиможливістьйогоуявитиібутипочутоюіншимичленамиЄвропейськогоСоюзу.Цедужеважливо",-зазначилавона.

В тренді
У Медведчука можуть відібрати "трубу" за 284 млн грн: подробиці позову до нардепа
В тренді
У Путіна вперше відреагували на підозру Медведчуку
В тренді
"У Медведчука починається дуже незвичайне життя": експерт про гучну справу кума Путіна
Заїїсловами,цейпланвжеотримавконкретизованіобриси"зіструктурою,зрозуміннямтихмеханізмів,якіповиннібутизакладені"длятого,щобпланмігбутиреалізований.

Разомзтим,Клімпуш-Цинцадзедодала:"Миповиннірозуміти,щоцетількипочатокшляхудлятого,щобцейпланотримавреальнупідтримкувідусіхпартнерів,якібприєдналисядо інвестиційногопланув5 млрдєвро".

Нагадаємо, раніше єврокомісар Йоханнес Хан заявив, що він отримав проект "плану Маршалла для України". Однак,на його думку,Єврокомісіяітакмаєнеобхідних інструментівдляйогореалізації.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти