Перший всеукраїнський форум опозиційних сил "За мир і розвиток" прийняв резолюцію

20 січня 2019, 17:14

Форум ухвалив прийняти програму "Мир і розвиток: 4 кроки до успіху" в цілому, як документ, який повністю розкриває шляхи виходу з кризи

Реклама

Форум "За мир і розвиток" об'єднав основні опозиційні сили, щоб протистояти політиці війни, розколу суспільства, мовнимх і релігійним війнам, політиці злиднів.

У резолюції йдеться про повне неприйняття тих цілей і засобів, якими оперує влада.

"Ми говоримо тверде "ні" тому шляху, який за нас, громадян України, вибрали провладні політики.

В умовах ослаблення демократії, безпрецедентного тиску на свободу слова, в умовах економічної розрухи, зубожіння громадян України, перед загрозою ескалації військових дій, ми, учасники форуму, хочемо підкреслити свою прихильність принципам миру і діалогу на благо нашої країни та наших громадян", – йдеться в резолюції.

Реклама

Розглянувши соціально-економічні питання і проблеми, обговоривши дотримання прав і свобод громадян України, ми, учасники форуму, вирішили:

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена
  1. Об'єднати свої зусилля в боротьбі проти нинішньої влади, а також тих політиків, які відкрито її підтримують або прямо підтримують курс на знищення країни;
  2. Прийняти програму "Мир і розвиток: 4 кроки до успіху" в цілому, як документ, який повністю розкриває шляхи виходу з кризи, вказує шляхи вирішення нагальних проблем, а також дає дорожню карту першочергових змін в економіці, політичному устрої країни, культурної та гуманітарних сферах . Програма "Мир і розвиток: 4 кроки до успіху" є тим фундаментом, на основі якого можливе будівництво сильної держави з розвиненою економікою, здоровим суспільством, успішними громадянами;
  3. Відзначити великий досвід і високий професіоналізм учасників форуму "За мир і розвиток", здатних ефективно і швидко втілити в життя пункти Програми;
  4. Підтримати Вілкула Олександр Юрійовича на чергових виборах Президента України;
  5. Закликати всі опозиційні партії та об'єднання, всіх людей, згуртуватися навколо Олександра Вілкула, ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії Миру та Розвитку, запропонованого шляху до успіху, і в чесній політичній боротьбі визначити програму розвитку нашої країни, вибрати майбутнє для себе і своїх дітей.

Прийнято одноголосно учасниками Першого всеукраїнського форуму опозиційних сил "За мир і розвиток".

20 січня 2019 року, м. Запоріжжя.

Програму Олександра Вілкула, як кандидата в президенти України, "Мир і розвиток: чотири кроки до успіху", – читайте нижче в прикріпленому файлі.

Прикріплений файл:

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти