Перевибори в Раду обійдуться майже в 1 млрд грн – ЦВК

26 серпня 2014, 11:19

Кабмін виділить кошти з резервного фонду

На проведенняпозачерговихвиборівдо Верховної РадиУкраїни від 26 жовтня2014 року відповідно до норм чинногозаконодавстванеобхідно близько980 млнгрн,алешляхом внесеннязмін до законуможназменшити цюсумуна140 млнгрн,повідомивголоваЦентральноївиборчоїкомісії МихайлоОхендовський.

"Дляфінансуваннявсіх витратнаорганізаціюпідготовкивиборів,передбачених чиннимзаконом,необхідно близько980 млнгрн.Оскільки йдетьсяпро позачергові вибори,відповідні витративдержавномубюджетінацей рік немоглибути передбаченіпростоза визначенням",-заявивОхендовськийвексклюзивномуінтерв'юагентству"Інтерфакс-Україна".

За йогословами,кошти на проведенняцих виборіввідповідно до закону повиннібути виділеніКабінетомМіністрівз резервногофонду бюджету.

"Сумнівіву тому,що виборибудутьпрофінансованіурядому повномуобсязі,у наснемає",-зазначивглаваЦВК.

Прицьомувінпідкреслив,що ЦВК"дужерозраховуєнаякнайшвидше внесеннядо законузмін,якідозволятьскоротитивитратинавибори".

"Лише відмовавід фінансуванняпередвиборноїагітаціїпартійта кандидатівзарахуноккоштів державногобюджету,за нашими розрахунками,дозволитьзаощадитибільше 100 млнгрн.Переконаний,щовнинішній економічнійісуспільно-політичнійситуаціїтака відмова булабправильним іраціональнимкроком.Сподіваюся,зімноюпогодятьсяі народнідепутати,від голосуванняякихзалежить те,у скількимайбутні вибориобійдутьсяукраїнському народу",-зазначивОхендовський.

Вцілому,за його словами,зарахуноктехнічнихзмін до закону "Про виборинароднихдепутатів"можназаощадитидо 140 млнгрн.

Нагадаємо,позачерговіпарламентськівиборивУкраїні призначеніна 26 жовтня2014 року.

Реклама

В тренді
Росія перекине на кордон з Україною 110 тисяч "багнетів" – розвідка

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти