Переговори між Україною, ЄС і РФ застопорилися – російський дипломат

29 травня 2015, 15:43

У питанні асоціації Києва і Брюсселя немає прогресу, заявив Чижов

На тристоронніх переговорах Росії, України та ЄС з питань імплементації підписаної Києвом і Брюсселем Угоди про асоціацію значний прогрес не досягнутий, повідомив постпред РФ при Євросоюзі Володимир Чижов.

Реклама

"Було б приємно говорити про значний прогрес, досягнутий нами в діалозі з приводу угоди, але поки я так сказати не можу", – сказав Чижов.

"Але час у нас ще є, робота йде. Наступна міністерська зустріч планується на липень", – зазначив російський дипломат.

Чижов підтвердив, що російська сторона більше не ставить питання про подальшу відстрочення набуття чинності торгово-економічного розділу Угоди про асоціацію та про внесення змін до тексту документа.

"Спочатку ми дійсно говорили про необхідність відстрочки вступу в силу торговельно-економічного розділу Угоди про асоціацію, і у вересні минулого року вдалося домовитися про таку відстрочку на 15 місяців. Про подальшу відстрочку ми питання не ставимо, як не ставимо питання і про зміну тексту угоди", – сказав російський постпред, зауваживши, що "такі думки були на минулому етапі".

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко
Реклама

"Ми ведемо тристоронні переговори за участю Росії, України і Єврокомісії, щоб знайти можливості з мінімізації тих ризиків, які ми бачимо в результаті застосування цієї угоди. І справа тут не у вільній торгівлі", – сказав Чижов.

"Угода про вільну торгівлю у кожної країни може бути з будь-якою кількістю інших держав. Проблемою для нас є те, що угода про асоціацію йде набагато далі, ніж просто вільна торгівля, і має на увазі переклад української економіки на певні правила, стандарти, нормативи ЄС", – пояснив дипломат.

Раніше повідомлялося, що президент РФ Володимир Путін шукає прийнятні для Росії "розв'язки" в асоціації Україна-ЄС.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти