США перекинули рекордне число боєприпасів до Німеччини: холодна війна або логістика

29 жовтня 2018, 14:55

Дмитро Дубенський

НАТО активніше реагує на агресію Росії, але про військове протистояння поки мова не йде, вважає Магда

НасьогоднішнійденьНАТОактивнішереагуєнаагресивнідіїРосії,алепоставкизСШАрекордної кількостібоєприпасівдо Німеччиниможнапояснитисутологістичнимипричинами.

Про цевкоментарісайту"Сегодня"розповіввиконавчийдиректорІнститутусвітовоїполітикиЄвген Магда
.

"У заповненні складів боєприпасів на території Німеччини немає нічого дивного. Думаю, боєприпаси повинні суто логістично поставлятися звідти, зокрема, тим же підрозділам НАТО, які розміщені в країнах Центральної Європи. Мені здається, логіка саме в цьому. Хоча б з огляду на те, що складські приміщення на німецькій території для цієї мети пристосовані краще. Не думаю, що це – елементи якоїсь реальної чи "холодної" війни з тієї простої причини, що світ став багатополярним. У ньому сьогодні є інші виклики. Але в той же час, на мою думку, є фактом, що НАТО активніше реагує на досить агресивні дії Росії", – пояснив він.

Реклама

КоментуючиракетнепротистоянняміжСШАіРосією,експертнагадав,щонасьогоднішнійденьіснуєситуація,приякійсвітперебуваєвстанівисокоїтурбулентності,"ідержавизядернимарсеналомповиннідемонструвативласний впливнаситуацію".

"Це не означає, що вони повинні показувати вплив шляхом нанесення ядерних ударів. Але вони показують, що на щось здатні. Потрібно пам'ятати про одну цифру: військовий бюджет Сполучених Штатів перевищує сукупні бюджети інших дев'яти країн, що входять в десятку світових країн-лідерів за витратами на військові потреби. Тобто Росія в даному випадку в порівнянні з США знаходиться в іншій лізі. Вона діє так, як може це робити, тому її дії повинні лякати в першу чергу Європейський Союз, в тому числі європейських членів НАТО, щоб ті говорили, мовляв, давайте не будемо йти на загострення з РФ, давайте шукати згоди і т.д. США в свою чергу в контексті політики президента Дональда Трампа знаходяться в ситуації, коли вони повинні всім нагадати, що Америка знову велика і, відповідно, таким шляхом діяти", – сказав Магда.

Як повідомлялося раніше, США продовжують зміцнювати свою присутність в Європі,івжовтніцьогорокунаамериканськуавіабазуRamsteinвНімеччинівонипоставилирекорднузаостанні20роківкількістьбоєприпасів.

Понад 900авіарейсівбуло зробленозатримісяці,щобдоставитивантажі.Тількиза вересеньтудиперекинули100контейнерівзрізнимиснарядами,чоговтакихкількостяхне здійснювалося зкінцяминулогостоліття.

Також ми писали, що після заяви США про намір вийти з РСМДвКалінінградіта іншихстратегічноважливихдлясебенапрямках Росія розмістила новітні комплекси радіоелектронної боротьби "Самарканд"

Реклама

УсвоючергуСполученіШтатиАмерикивдругепоспільуспішно випробували нову ракету-перехоплювач SM-3 версії Block IIA, призначенийдляборотьбизбойовимиракетамисередньогорадіусудії.

Разомзтимвкоментарісайту"Сегодня"військовийекспертОлегСтаріковпояснював, чим загрожує розрив договору РСМД і які є загрози ядерної війни для світу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти